fbpx
Саморозвиток
“Я хотіла, щоб всі почули, що у мене дійсно була з нею розмова і вона мені дозволила”: Тоня Матвієнко прокоментувала претензії Оксани Білозір щодо пісні “Коханий”

Українська співачка Тоня Матвієнко прокоментувала інцидент з Оксаною Білозір щодо пісні “Коханий”. Про це артистка розповіла у програмі “Зірковий шлях”.

Тоня зазначила, що телефоном Оксана Білозір дала згоду на переспів пісні, але письмово вони нічого не підписували. Можливо, Білозір забула про цю розмову, на думку Матвієнко.

Співачка сказала, що найшвидше повідомлення про звинувачення Білозір їй показав тато і перше, що вона подумала: “До чого це зараз?” Потім побачила, що вже відгукнулась і Катя Осадча, і Оля Полякова. Аж тоді Тоня вирішила також прокоментувати претензії Білозір.

“Там більше стосувалося мене, бо Оля, Скорик до Білозір не стосується, це просто її щось там зачепило.

А пісня “Коханий” так, – це пісня Білозір. Я хотіла, щоб всі почули, що у мене дійсно була з нею розмова, вона мені дозволила.

Можливо, Оксана забула. Я їй нагадала, що вона дозволяла.

Не хотілося не те, щоб сваритись…В цій історії був дозвіл.

Я Оксані подзвонила, сказала: “Добре, співай”. Не знаю, чого вона…

Може, Оксана сама висловила свою думку в себе у Facebook, не думала що буде така увага до цього всього.

Зате згадали пісню “Коханий”, це ж теж добре”, – розповіла Тоня Матвієнко.

Нагадаємо, що місяць тому Оксана Білозір звинуватила Ольгу Полякову та Тоню Матвієнко в тому, що співачки “нахабно переспівують її пісні, без огляду на авторське право.

Фото: колаж Intermarium