fbpx
Саморозвиток
Я дослухалася до поради однієї літньої жінки. Щоранку, чи падає дощ, чи сніг, чи світить сонце, вона відчиняє вікно в спальні, глибоко вдихає і зустрічає новий день такими словами: “Господь дарував цей день. Я буду радіти йому і буду щаслива”

Я дослухалася до поради однієї літньої жінки. Щоранку, чи падає дощ, чи сніг, чи світить сонце, вона відчиняє вікно в спальні, глибоко вдихає і зустрічає новий день такими словами: “Господь дарував цей день. Я буду радіти йому і буду щаслива”.

У моєму житті був період, а точніше – декілька років, коли незнайомі люди зупиняли мене на вулиці і питали, чи в мене все гаразд. Тоді я ходила з опущеною головою, у розхристаному пальті, без шапки, рукавиць і шарфа – і це взимку, в морозяний, вітряний і сніжний день. Я виглядала такою самотньою, ніби не мала жодного друга, ніби в мене взагалі нікого не було. Люди зупинялись і питали: “ У вас поганий день?” Я хитала головою: “Ні, у мене погане життя”.

Тоді я так почувалась. Але насправді не буває поганого життя, навіть поганих днів, бувають неприємні моменти.

Роки терапії та реабілітації зцілили мене, а тривале спілкування з Богом – змінило, заповнивши дірки в моїй душі, тож після цього любов, яку дарували мені рідні і друзі, більше не витікала назовні. А потім я зустріла чоловіка своєї мрії. Він подарував мені стільки любові, що вона переповнювала моє серце, і я щедро розливала її на всіх.

Я насолоджувалася життям і більше не думала, що воно погане. Я полюбила життя, а життя полюбило мене.

Я дослухалася до поради однієї літньої жінки, з якою випадково познайомилася.

Щоранку, чи падає дощ, чи сніг, чи світить сонце, вона відчиняє вікно в спальні, глибоко вдихає і зустрічає новий день такими словами: “Господь дарував цей день. Я буду радіти йому і буду щаслива”. Цей день. Саме цей день – не вчора і не завтра. Сьогодні.

Я не відчиняю вікна, але кожен ранок розпочинаю цими словами. А іноді додаю:

“Дякую, Боже, за ще один день життя. Зішли мені Свою милість. Щоб я прожила його глибоко і радісно”. Саме тоді, коли я обмежила себе лише сьогоднішнім днем, у моє життя потихеньку повернулася радість.

Я більше не марную жодного дня, бо не боюся того, що буде завтра, не шкодую і не тримаю зла на те, що було вчора.

Бог не в минулому і не в майбутньому. Всюдисущий є тут саме в цю мить. Коли я відчуваю Його присутність сьогодні, я знаю, що можу пережити будь-що. І більше нічого не треба. Просто живіть сьогодні.

З книги Регіни Бретт, “Бог ніколи не моргає”