fbpx
Події
Вже в цьому році: Ляшко домaгaється підвищення зарплат і пенсій

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає доповнити проект змін до Держбюджету на 2017 рік витрати на підвищення зарплат і пенсій. Про це політик заявив з трибуни парламенту. Він зазначив, що підтримує виділення додаткових коштів на соціальні питання і оборону, але каже, що цього мало для подолання бідності, пише obozrevatel

“2 млрд гривень підуть на погашення заборгованості комунальному підприємству” Вода Донбасу “, щоб сотні населених пунктів Донецької і Луганської областей були з водою.

7 млрд гривень підуть на субсидії. Погано, що ці гроші йдуть саме на субсидії, а не на енергомодернізації підприємств, але поки при владі немає клепки до цього додуматися, то нехай ці гроші йдуть хоча б на субсидії.

1,5 млрд гривень йдуть на засоби захисту війcькoвих і 100 тис. гривень – на службу зовнішньої розвідки. Ми все це підтримуємо “, – розповів Ляшко .

Читайте також: УКРАЇНЦІ БУДУТЬ ПЛАТИТИ ШТРАФ ЗА БОРГИ З КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Лідер РПЛ вважає недостатнім підвищення зарплат і пенсій, яке відбулося в 2017 році. “Єдина можливість вирвати українців з бідності – це підвищити їх доходи. Ми за те, щоби влада інвестувала кошти в нові робочі місця і підтримку національного виробництва.

Щоб більше валюти приходило в Україну. Щоб українці більше заробляли і отримували гідні зарплати “, – підкреслив Ляшко.