fbpx
Дозвілля
Виставила на продаж немовля за 1000 грн: поліція розшукала дівчинку

«Продам дитину (3 місяці) за 1000 гривень» – таке оголошення з’явилося днями на одній з популярних вебплатформ. Його прочитала Інтернет-користувачка та надіслала скриншот у Facebook Messenger «Поліція Полтавської області» з проханням перевірити інформацію «задля безпеки малюка».

Процес опрацювання повідомлення про імовірний факт продажу дитини негайно взяв на особистий контроль начальник Главку обласної поліції Євген Рогачов. Полковник поліції зауважив:

«Будь-які справи, пов’язані з безпекою дітей, для нас є контрольними та потребують оперативного реагування із залученням спеціальних суб’єктів у сфері захисту прав дитини. Тож, отримавши повідомлення від небайдужої жінки, ми негайно провели комплекс невідкладних заходів для встановлення автора оголошення».

Уже за кілька годин правоохоронці знали прізвище «продавця» та стояли на порозі його будинку. Ним виявилася… 12-річна мешканка Миргородського району.

Дівчинка зізналася:

«Оголошення виставила по приколу, щоб дізнатися реакцію людей».

Про свою витівку вона щиро пожалкувала, однак каяття не звільняє від профілактичного обліку. На даний час працівники ювенальної превенції вивчають умови, в яких виховується дитина, та психологічний клімат в родині для ухвалення необхідних правових рішень, розповіли в поліції.

 

You cannot copy content of this page