fbpx

Вимушена переселенка із Закарпаття виграла джекпот у розмірі 30 млн. грн: весь виграш віддала на потреби ЗСУ

Українка із Закарпаття зірвала джекпот у розмірі 30 мільйонів гривень у казино Parimatch і віддала всю суму виграшу на допомогу захисникам України.

На ці кошти придбають 10 тис. комплектів військової форми для прикордонників.

Жінка й не гадала, що одного дня її онлайн розваги зроблять її мільйонеркою.

«Я граю, коли є можливість трохи перепочити або хочу відволіктись від стрічки новин. Зазвичай, це швидка гра на невеликі гроші, тому і попередні виграші були незначні. Я навіть не думала, що одного дня виграю мільйон у Parimatch. Адже від розваг очікуєш розради та відпочинку, а не можливості заробити», – розповідає Жанна, українка, яка у лютому вимушено виїхала з Закарпаття з двома дітьми в Чехію.

Коли переможниця побачила на екрані суму у розмірі 30 мільйонів, спочатку не повірила власним очам.

«Перше відчуття, звісно, – шоκ. Бо я не вірила власним очам, що виграла. В минулому я також вигравала, та то були інші суми. Від 30 мільйонів в мене перехопило подих», – згадує вона.

Як витратити чималу суму жінка вирішила не одразу.

«Спочатку я уявляла, як ця сума покращить життя моїх дітей. Але після ейфорії я знову нагадала собі, чому я опинилась у Чехії та чому кожен день молюсь за наших захисників», – додає щаслива переможниця.

На ранок після виграшу українка повідомила представникам бренду Parimatch, що хоче перерахувати виграш на допомогу захисникам України.

Представники компанії звернулися з пропозицією про допомогу від клієнтки до Державної прикордонної служби України, аби ті направили виграш на підтримку українських прикордонників. На ці кошти вже замовлено виготовлення 10 000 комплектів форми для військовослужбовців відомства.

«Допомогти може кожен! І у мене з’явився такий шанс. Я радію, що змогла допомогти своїй країні, а її захисники невдовзі матимуть нову якісну форму. Дякую Parimatch за швидку реалізацію моєї мрії», – додає благодійниця.

You cannot copy content of this page