fbpx
Без рубрики
Викидаємо непотріб? Правильно! Але даймо шанс старим речам нам іще раз послужити (фото)

Сусід приніс на дачу старі речі. Через тиждень його сад було не впізнати!

Влітку, коли все навколо тішить яскравими барвами і буяє квітами, до того ж наповнює ароматом соковитих ягід, які з кожним днем все більше ​​рясніють на кущах і грядках, сидіти в міських квартирах зовсім не хочеться. Коли у мене з’являється або вільний час, я неодмінно їду на дачу.

Два тижні тому відпочиваючи за містом, побачила, як мій сусід приніс до себе на ділянку різного непотребу. Особливо я була в захваті від старих парасоль. Але те, що побачила через сім днів, мене просто вразило!

Часто стається так, що старі небажані речі вирушають доживати свій вік на дачу. На цих шести-семи сотках остаточно розсихаються стільці, спалюється у вогні одяг і взуття, припадають порохом валізи. Хоча, звичайно ж, правильніше все це викинути.

 

 

Як оформити клумбу

Мій сусід по дачі перемінив мою думку щодо на перший погляд непотрібних речей. Його приклад із старими парасолями, які після короткотривалого часу перетворилися в найоригінальніші клумби, які я коли-небудь бачила, заохочують мене виявити трохи фантазії та облаштувати клумби на дачі з підручних матеріалів.

Такі незвичайні конструкції стануть родзинкою заміської ділянки, а їхній дизайн обійдеться  в копійки!

Зношене взуття

 

Перед садінням квітів зверніть увагу на дренаж. Коли його викладено, засипається земля.  Такожне забудьте зробити  у взутті кілька дірочок.

Туфлі

Жаль викинути старі, але такі улюблену туфлі або босоніжки. Не біда, їх можна легко перетворити в чарівні квіткові горщики, які створюють чудові композиції у вашому саду.

 

 

Будильник

Просто фантастичний квітковий горщечок, зроблений з візерункового будильника, безсумнівно, стане помітною деталлю інтер’єру або ландшафтного дизайну.

Велосипед

Клумби своїми руками на дачі можуть бути споруджені з транспорту. У таких цілях можна використовувати і старий велосипед. Його можна вкопати в землю до середньої коліс, а в корзини спереду і на багажнику набрати землю, в яку і будуть посаджені рослини.

 

 

Квітуча люстра

На  плафонах старої  люстри умілець встановив  підвісні горщики.

Шапки

Незвичайні подвісні квіткові кашпо можна створити навіть із старих солом’яних шапок і кепок. Такі творчі горщики можуть стати яскравою вишуканістю на одній із стін будинку або на дачній огорожі.

 

Читайте також:  Археологи виявили смайлик віком майже в чотири тисячі років (фото)

Джерело.