fbpx
Події
Викрали і допитували: Максакова зробила гучне зізнання про yбивcтвo Вороненкова (відео)

Перед yбивcтвoм екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова його водій був викрадений у Білорусі співробітниками ФСБ і вивезений на територію Росії.

Про це в інтерв’ю телеканалу ZIK розповіла вдова Вороненкова, також екс-депутат, співачка Марія Максакова.

“Водій напередодні перетинає кордон Білорусі, доїжджає до Гомеля. Блокпост у Гомелі. Зупиняють цього водія, і туди викликаються (гомельським блокпостом) нібито прикордонники… Приїжджає два автобуси з ФСБшниками, нашого водія крадуть”, – розповіла вона.

Максакова стверджує, що водія вивезли до Брянської області Росії де допитували протягом 12 годин.

“Його позбавили засобів зв’язку, не годували, не давали спати, задавали йому питання… Коли в результаті Влад (водій – ред.) все-таки перетнув кордон України, приїхав у той же самий ранок до Києва, у Дениса сталося, таке відчуття, полегшення, що він зміг… “, – заявила екс-депутат.

За словами Максакової, Вороненкові в цей момент варто було б насторожитися, “навпаки, подумати, навіщо все це було?”.

“Після цього мені будуть говорити, що наші російські спецслужби або ФСБ не мають ніякого відношення до всього того, що сталося? Після того, що вони були настільки всередині всього цього”, – наголосила вона.

Максакова також зазначила, що у неї є всі дані людей, які викрадали водія, і вона готова звертатися до білоруської влади з цього питання.

Читайте також: Спочатку дзвонив ледь не щодня, потім – все рідше

Джерело.