fbpx
Події
Виховательку київського дитячого садка підозрюють у побитті 4-річної дитини

Синці вкривали все обличчя дівчинки.

Повернулася з дитячого садочка з гематомою на лобі і синцем на переніссі. Батьки 4-річної дівчинки підозрюють, що боксерським прийомом вихователька намагалася покращити за обідом апетит їхній доньці. Однак у садочку переконують, що дівчинка сама вдарилася. Але поки що остаточно з висновками не визначилися, проводять службове розслідування, йдеться в ТСН.16.45.

Катруся на домашньому комп’ютері переглядає новорічний ранок. Коли бачить виховательку, втікає і ховається. Дитина, що з радістю ходила в садок, тепер про нього і чути не хоче, каже мама. На минулому тижні вони прийшла забирати доньку з садочка і не впізнала дитину.

Читайте також: ТІ, ХТО ПІШОВ ЗАНАДТО РАНО: УЧАСНИКИ ШОУ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ”, ЯКИХ БІЛЬШЕ НЕМАЄ (ФОТО)

“Я прихожу, а у дитини лоб синій, шишка, синець і червоне перенісся”, – розповідає жінка.

В садочку Катя висувала різні версії – то кіт подряпав, то вдарилася. Мама викликала швидку і вже дорогою до лікарні донька розповідала про конфлікт з вихователькою. Катя завжди погано їсть, картоплі не вживає взагалі. Того дня на обід була сосиска і пюре, яке дитина відмовилася з’їсти.

“Вони хотіли забрать сосиску, а я забрала, вони мене побили”, – розповідає дівчинка.

Батьки просили розібратися в ситуації адміністрацію закладу. Завідувачка каже, Тетяна Вікторівна – цінний працівник, за 5 років роботи до неї жодних претензій. А синці та ґулю дитина, імовірно, набила собі сама.

Читайте також:ДОЧКА ПОМЕРЛОЇ УЧАСНИЦІ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ-3”: “МАМА З ВІТЧИМОМ ГОТУВАЛИ ДОКУМЕНТИ НА УСИНОВЛЕННЯ” (ФОТО)

“Особисто я її запитувала, вона сказала, що вдарилася об стінку в дитячому садочку”, – каже завідувачка.

Однак з висновками все ж не поспішає, каже, ще проводять службове розслідування. Конфлікт розглядають безпосередні колеги виховательки. Батьки звернулися до поліції і що робити далі не знають. У черзі до цього дитячого садочка Катя стояла близько року і встигла походити трохи більше місяця.Читайте також:

Джерело.