Події
Дочка померлої учасниці “зважені та щасливі-3”: “Мама з вітчимом готували документи на усиновлення” (фото)

Євгенія Мостовенко була учасницею третього сезону “зважені та щасливі”, який виходив у ефір СТБ з вересня по грудень 2013-го року. Якщо врахувати ще знімальний період (проект йде в запису, зйомки стартували в квітні 2013 року), то з тих пір пройшло майже 4 роки.

Вдалося схуднути на 36 кг

У третьому сезоні учасники худнули парами, і Євгенія (на той момент їй було 40 років) прийшла на проект разом з донькою Олександрою.

По-перше, Євгенія була схвильована тим, що Саша дуже лінива і легко піддається спокусам в їжі. І йшла на проект, перш за все, щоб допомогти худнути Саші. Адже мама і дочка вже брали участь в програмі “Кохана, ми вбіваємо дітей”, яка допомогла їм зблизитися і знайти спільну мову. Тоді ж, завдяки тренуванням Ігоря Обухівського, Саша змогла схуднути на 20 кг, але вже через пару місяців перестала стежити за собою і набрала ще більше, ніж раніше ваги.

По-друге, Євгенія і сама дуже хотіла схуднути. Жінка мріяла народити дитину своєму новому чоловікові, який був молодший за неї на вісім років. Але, щоб завагітніти, лікарі рекомендували Жені схуднути.

Євгенія Мостовенко прийшла на проект з вагою 130 кг (при зрості 170 см). Коли йшла із “зважених …” на 5-му тижні, важила 120 кг. Дома, через два місяці, Євгенія скинула 14 кг, дійшовши до позначки 106 кг. А на фінальному зважуванні в кінці грудня 2013 року позначки ваг показали 94 кг. В цілому за 9 місяців їй вдалося скинути всього 36 кг – тобто худла Євгенія не стрімко.

Тоді, пішовши з проекту, Мостовенко зізнавалася, що відчувала себе чудово: у неї перестали боліти ноги, вона почала плавати і кататися на велосипеді, на якому каталася ще будучи в школі.

Учасників ділять на три групи ризику

Керівник проекту “Зважені та щасливі” Наталя Щербина розповіла “КП” в Україні “, що всі потенційні учасники, що пройшли кастинг, обов’язково обстежуються у лікарів: терапевта, кардіолога, пульмонолога. Кожен здає кров на розгорнутий аналіз і сечу. Всіх учасників обов’язково перевіряють на гепатит та ВІЛ. Після медобстеження лікар дає висновок по кожному претенденту – може людина брати участь в проекті або йому не дозволяє стан здоров’я.

– Всіх потенційних учасників ми, відповідно до медичного висновку, розподіляємо за трьома групами: низький рівень ризику, середній і високий, – пояснює Наталя Щербина. – Люди, що потрапили в групу з високим рівнем ризику, в проект не допускаються. Ні велика вага, ні яскрава історія не можуть змінити це. Таким чином, відразу відсіваються приблизно 10% претендентів.

З ПЕРШИХ ВУСТ

Олександра МОСТОВЕНКО: “У неї був крововилив в мозок і набряк легенів”

21-річна дочка Євгенії розповіла “КП” в Україні “про те, що трапилося з її мамою, і про останні дні її життя.

– Мені було 17 років, коли ми з мамою прийшли худнути в проект. Я важила 105 кг (при зрості 170),  – А мама почала одужувати після операції на п’ятій точці, коли їй приписали гормональні препарати. Вона хотіла і мене підтримати, і сама схуднути, тому що вона з чоловіком Сергієм (вітчим Олександри. – Авт.) Хотіли дитину. Дитину так і не вийшло народити. Але в минулому році мама з вітчимом готували документи на усиновлення. І в цьому році навіть знайшли одну дитину, яку хотіли забрати в сім’ю. Мама почала дізнаватися, що потрібно, для усиновлення, але не встигла…

– Саша, що все-таки сталося?

– У день, коли її забрали в лікарню, ми з нею розмовляли по телефону, сміялися, все було добре. Вона стверджувала список гостей: на ранок мав настати її день народження. Буквально через 20-25 хвилин її начальниця попросила забрати маму з роботи, тому що у неї підвищився тиск. Але швидка мене випередила. Я бачила, як маму вивозили на каталці без свідомості – вона вже була в комі. Лікарі сказали, що як тільки вони від’їхали від роботи, вона відразу впала в кому, і все, що було в шлунку, пішло в дихальні шляхи. Вона була в критичному стані – крововилив в мозок і набряк легенів.

На ранок мама прийшла в себе, але лікарі вирішили тримати її в медикаментозній комі – сама вона дихати не могла. У наступні дні виглядала добре, правда дуже сильно схудла. А 26 січня зранку зайшла в реанімацію і побачила, що обличчя і шия у мами – червоно-синього кольору. Лікарі повторювали, що стан стабільно-важкий. Через годину-півтори мені подзвонили і повідомили, що мама померла – не вдалося повторно завести серце. У лікарні вона лежала з вечора 21 і до обіду 26 січня.

Їй повинні були зробити СКТ головного мозку, щоб зрозуміти, чи потрібно хірургічне втручання. Але поки мама сама не дихала, лікарі цього зробити не могли.

– Яку причину смерті вказали?

– У свідоцтві про смерть – цереброваскулярна хвороба, геморагічний інсульт (крововилив в мозок). Стабільно тяжкий стан, набряк легенів, скачки пульсу – так говорили лікарі.

– Чи були у неї раніше проблеми зі здоров’ям?

– Мама – гіпертонік. Але тиск підвищувався не часто, тільки коли вона нервувала. Але останнім часом не було ніяких ситуацій, через які вона могла надто нервувати, наскільки я знаю. Проблема в тому, що мама завжди мовчала, навіть якщо їй було дуже погано, не хотіла, щоб її хтось жалів. Таблетки приймала не завжди. Звикла сама вирішувати всі проблеми. Зрозуміти, що у неї щось болить, було практично неможливо.

Читайте також:ТІ, ХТО ПІШОВ ЗАНАДТО РАНО: УЧАСНИКИ ШОУ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ”, ЯКИХ БІЛЬШЕ НЕМАЄ (ФОТО)

 

Джерело.

Реклама

Related Post