fbpx

Вигуляю кота, постою в черзі, завезу додому: оголошення киянки розчулило інтернет

Мешканка Києва Христина Бондар за кілька днів стала справжньою зіркою українського сегменту Facebook. І все через невинність і влучну щирість оголошення про підробіток під час пошуку основної роботи, пише “Обозреватель”

Історія почалася з того, що дівчина розмістила пост в закритому співтоваристві жителів одного з ЖК в столичному мікрорайоні Позняки.

“Привіт, сусіди! Я Христина з першої секції. Сьогодні я звільнилася з роботи, тому у мене тепер багато вільного часу, і потрібно багато вільних грошей”, – написала вона.

Як з’ясувалося, Христина готова виконувати будь-які доручення, починаючи від вигулу тварин, оформлення документів, приготування сніданків і закінчуючи шопінгом і послугами особистого водія.

Ціна питання, як то кажуть, цілком доступна. За надані послуги киянка просить від 30 до 200 гривень, залежно від рівня складності і кількості витраченого часу.

“Не судіть строго – ніхто не знає, що нас чекає завтра!” – підсумувала дівчина.

Відзначимо, що незвичайне оголошення викликало захват серед користувачів Facebook. Українці активно поширюють пости дівчини, додаючи до публікацій хештег #поручіКрістіне.

Читайте також: Дівчина з Києва підкорила соцмережі своїм оголошенням про роботу

“Ось позитив який. Людина не ниє, а шукає вихід з ситуації, що склалася. Причому готова виконувати будь-яку роботу: від подачі документів на візу до забрати вас з центру на вашому авто. На дуже лояльних умовах!” – прокоментувала, зокрема, користувач Юлія Іськова.

Пост Юлії з проханням допомогти Христині поширили вже 700 осіб. Залишила радісний коментар і сама героїня:

You cannot copy content of this page