fbpx
Дозвілля
Ви знаєте, хто такі “Діти веселки”? Правда зворушить до сліз! (фото)

Фотограф з Міссурі Алекс Болен впевнена, що «Діти веселки» – це послання надії після горя. Вона зібрала шість матерів, які втратили своїх дітей, але не зневірились і знову змогли пройти через вагітність і пологи, щоб довести – немає нічого неможливого!

«Дитя веселки» або «Райдужна дитина» – так називають малюків, які народжуються у жінки, яка раніше перенесла викидень, завмерлу вагітність або смерть дитини. Як відомо, веселка з’являється після дощу і дарує надію на те, що погода незабаром зміниться – покращиться.

Фотограф Алекс Болен вирішила влаштувати тематичну фотосесію за допомогою димових шашок і довгих суконь-халатів – завдяки цьому було створено прекрасний символ веселки. Варто відзначити, що Алекс сама втратила дитину – її дочка Хейвен померла незабаром після пологів.

«Я входила до групи вагітних і там дізналася, що багато жінок втрачають своїх дітей – це великий удар для них! Саме там я і дізналася, що означає термін «Райдужна дитина» або «Дитя веселки», – каже Алекс.

Якось Алекс Болен розмістила на своїй сторінці в ФБ запрошення для жінок, які хочуть віддати належне «Веселковим дітям». Відгукнулося дуже багато матусь! Буквально на наступний день проект був втілений в життя. Багато жінок поділилися своїми історіями в коментарях, тому Алекс зрозуміла – такий проект був дуже потрібен!

Читайте також:ДИТИНА З’ЯВИЛАСЯ НА СВІТ В АВТО БІЛЯ ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ, А ЗАМІСТЬ АКУШЕРА, ПОЛОГИ ПРИЙМАВ БАТЬКО (ФОТО)

вагітність

Джерело.

facebook