fbpx
Події
Дитина з’явилася на світ в авто біля пологового будинку, а замість акушера, пологи приймав батько (фото)

Вночі у Ольги Подрядової, мешканки Челябінська, почалися перейми. А так як вона разом з чоловіком перебувала за містом, то пара вирішила не викликати швидку, а самостійно дістатися до пологового будинку, в якому була домовленість про пологи.

Сім’я приїхала в пологовий будинок о 3 годині ночі, але під’їхавши до воріт, охоронець відмовився пропустити їхню машину, обгрунтувавши це тим, що за розпорядженням керівництва, дозволено пропускати лише автомобілі швидкої допомоги. Тоді чоловік Ольги проліз через паркан і розбудив чергову медсестру, але вона теж відмовила у допомозі, порадивши переляканому чоловікові викликати швидку.

Повернувшись в машину Максим побачив, що у дружини вже почалися пологи, він все ж викликав швидку, але його дочка народилася не дочекавшись допомоги медиків. Батькові довелося самому прийняти пологи, і коли він почув крик дитини зміг заспокоїтися, тому що найбільше він боявся, що малятко доведеться реанімувати.

Потім маму з донькою все ж прийняли в пологовий будинок, де підтвердили, що життю і здоров’ю нічого не загрожує, вони почували себе добре. Маля народилося вагою 4 кг і зростом – 52 см.

Тим часом слідчий комітет і прокуратура Челябінської області проводили службове розслідування події. Персоналу можуть висунути звинувачення в халатності, адже пологи це екстрений випадок і медпрацівники завжди повинні бути готові до нештатних ситуацій.

Читайте також:ЗАМІСТЬ УРОКІВ – НА ПОЛОГИ: ШЕСТИКЛАСНИЦЯ ІЗ ЗАКАРПАТТЯ СТАЛА МАМОЮ

porodilya

Джерело.

facebook