fbpx
Події
Ви ніколи не здогадаєтеся для чого Руслана влаштувала карпатську експедицію (відео)

Співачка Руслана поділилася, чим річна карпатське експедиція допомагає їй окрім творчості.

Як виявилося, артистка подалася у гори ще й задля того, аби чоловік її більше хотів.

Про це Руслана відверто заявила у програмі “Світське життя”.

Як відомо, влітку співачка розпочала експеримент – експедицію високо у Карпатах, яка триватиме рік із перервами. На запитання, як до цього поставився її чоловік Олександр Ксенофонтов, Руслана сказала:

“Я була дикою, я дикою і лишаюся. Мені недостатньо студії, мені не подобається працювати у студії, для мене цей “кубик” вже замалий. Тому я вирішила поїхати у Карпати, забрати з собою всі мікрофони, піднятися на найвищі гори”.

“Я шукаю зараз найбільш сакральні місця, стою там, чекаю вітру та й грозу, і записую у цих умовах свій новий альбом. Кожна жінка мене зараз зрозуміє. Коли кохана людина підходить до вас, обіймає і говорить:

“Респект, я тебе кохаю!” – це щось надзвичайне! В мене виросли крила. Питаю: “Саша, то я можу спланувати ще одну експедицію у Карпати? – Звичайно. – Можна рік походу?…..Так!” – розповіла зірка.

“Протягом всього року я планую бути в Карпатах, звичайно, з перервами. Я не стидаюся сказати на камеру, що роблю це для того, щоб мій коханий подивився на мене іншими очима, щоб він в мене ще більше закохався, щоб ще вище підняв мене на руки. Зрештою, щоб він мене хотів ще більше”, – зізналася Руслана.

Нагадаємо, у Карпатах Руслана встигла зробити багато чого. Зокрема, спробувала ткацтво та облаштувала студію на висоті 1500 метрів.

Читайте також: Галушка, Коник і Куєк: ким насправді є українські зірки

Джерело.