fbpx
Дозвілля
Галушка, Коник і Куєк: ким насправді є українські зірки

Зірки вигадують красиві прізвища, під стать своїм екстравагантним сукням та розфарбованим обличчям.

Журналісти вирішили  “змити з них макіяж” і розповісти, як насправді звати відомих українських співачок і ким  були ще до знайомства з піарниками, лікарями та візажистами, передає depo.ua

Читайте також: Анетті з Холостяка змінилася до невпізнання – фанати в захваті (фото)

Віра Брєжнєва

Справжнє прізвище відомої красуні – Галушка. Віра народилася у звичайній родині. Її батько — Віктор працював на Придніпровському хімічному заводі, мати — Тамара, закінчила медичне училище, працювала на тому ж заводі.

Коли Віра прийшла в ВІА Гру замість Вінницької, тодішній продюсер Дмитро Костюк придумав для дівчини більш благозвучне прізвище – Брежнєва. А придумав просто – Віра родом з Дніпродзержинська (наразі – Кам’янське), як Леонід Брежнєв. Мабуть, колишній генсек здався продюсерам привабливішим за культову українську страву…

Внаслідок шлюбу з бізнесменом Михайлом Кіперманом, Віра також стала Кіперман. А чи змінила Віра прізвище після того, як взяла шлюб із Валерієм Меладзе – невідомо.

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут насправді – Ольга Коник. Незвичайне іноземне прізвище Ольга взяла не від чоловіка-англійського лорда, як подейкують, а від мами, яка мала німецьке коріння і дівоче прізвище Фреймут.

Хоча британець в житті Ольги насправді був – чоловік на ім’я Ніл став батьком її другої дитини.

Ані Лорак

Ну тут мабуть всі знають, що її справжні ім’я та прізвище – Кароліна Куєк. Після того, як Ані Лорак стала відомою як співачка, що не гребує виступами на Росії, популярним гаслом стало “куйок за буйок”.

На Ані Лорак Кароліна перетворилася в 1995 році.

Псевдонім довелося придумати для того, щоб взяти участь у конкурсі московської телевізійної програми “Утренняя звезда-95”, оскільки в Москві Кароліною себе вже називала співачка Тетяна Корнєва. Псевдонім Ані Лорак придуманий як прочитане навпаки ім’я Кароліна.

Тіна Кароль

Кароль Тіна Григорівна – Тетяна Ліберман, таке прізвище мають її мати, батько і старший брат. На Тіну Кароль співачка перетворилася незадовго до “Нової хвилі” 2005 року.

Єва Бушміна

Насправді екс-солістка ВІА Гри – Яна Швець. Ім’я вона собі придумала, а прізвище взяла від мами.

Міка Ньютон

Справжнє імя Міки Ньютон – Оксана Стефанівна Грицай. Псеводнім для співачки вигадав продюсер Юрій Фальоса, із яким вона познайомилася після того як в 2002 році перемогла на “Чорноморських іграх”.

Міка — від Міка Джаґґера (“Rolling Stones”) та Міка Бокса (“Uriah Heep”), а Ньютон — від англійського словосполучення “new tone” , тобто “новий тон.

Альоша

Під псевдонімом Alyosha ховається Оле́на Кучер (після заміжжя – Тополя). Як розповідає співачка, Альошею її називали старші брати, із якими вона тісно спілкувалася все дитинство: вони кликали її Льошкою чи просто Льо.

Гайтана

Здається, це може бути справжнім іменем темношкірої красуні, але насправді її ім’я ще більше екзотичне – Gaita-Lurdes Essami, це з мови лінґала переводиться як “сильна і велика”.

Крім псевдоніму “Гайтана” співачка використовує другу половину свого імені Essami для роботи в Європі. Там вона намагається побудувати музичну кар’єру в іншому стилі

РОСІЙСЬКІ ЗІРКИ СОРОМЛЯТЬСЯ БУТИ НЕ РОСІЯНАМИ

Ну і трохи про російську естраду, яку ми стільки років слухали та й досі іноді звертаємо увагу.

Справжнє прізвище Лариси Доліной – Кудельман

Співачку Валерію насправді звати Алла Перфілова

Маша Распутіна – Алла Агеєва

Наташа Корольова – Поривай

Авраам Руссо насправді – Авраам Іпджян

Григорій Лепс – Григорій Лепсверідзе

Ірина Алегрова насправді має таке прізвище, але його колись придумав його батько, змінивши своє справжнє прізвище Саркісов на Аллегров.

Постійно ходять чутки, що примадонна російської естради Алла Пугачова – єврейка, по батькові її звати Борухівна, а прізвище чи Певзнер, чи Міхельсон.

Сама співачка ці чутки і не підтверджує і не спростовує, а за офіційними даними її батьки – Зинаїда Одегова та Борис Пугачов.

До речі, з 1969 до 1973 справжнім прізвищем Пугачової було Орбакене.

Читайте також: Дочка Фреймут на “Танцюють всі” станцювала надто відвертий танець (відео)

Джерело.