fbpx
Дозвілля
Втікайте від чоловіків з дитячими психологічними проблемами

Стільки розвелося постів, про те як вибрати правильного чоловіка. То пропонують подивитися на 7 речей, які він говорить, то на 5 речей, які він робить чи не робить і т.д. бла бла бла. Все набагато простіше, все на поверхні. Я відразу пропускаю групу осіб з алкoгoльною/нapкoтичною залежністю, кримінальних елементів і т.п. Це відразу ні, навіщо воно Вам треба, Ви ж не Мати Тереза.

Отже, будь-який психолог скаже Вам, що всі проблеми родом з дитинства. Не потрібно далеко ходити, сходіть в гості до його батьків, родичів, послухайте про його дитинство, як він ріс, в якому середовищі, подивіться хто і як його виховував. Послухати потрібно уважно читаючи між рядків, і спробувати проаналізувати.

Обов’язково потрібно зрозуміти чи був Ваш обранець оточений любов’ю в дитинстві, ласкою і увагою з боку батьків. Чи приділялася потрібна увага вихованню цього чада і якими методами. Чи не ріс він як перекотиполе сам по собі нікому не потрібний.

Найчастіше, якщо мати була занадто захоплена роботою або своїм особистим життям, то вона не додала ні любові своєї, ні виховання. Одна справа коли у жінки натовп діточок і вона повинна їх годувати і вона оре як кінь – це інше. Вона оре і сумує за своїми дітьми і поспішає додому що б провести час в сім’ї, встигнути вкласти в своїх дітей щось хороше, навчити, прищепити, виховати, не упустити момент.

Читайте також: Як карати дитину правильно – поради Дмитра Карпачова

Але інша справа, коли мати десятими перехрестями-лабіринтами добирається до будинку з роботи, тому що ну не хочеться їй займатися з дітьми. А потім виявляється як у пісні «що виросло, то виросло». Якщо батьки з Вашим обранцем в дитинстві не ганяли в машинки, не возили його на море, не будували замки з піску, не ліпили, не вчили плавати, їздити на велосипеді, не грали в розвиваючі ігри, не укладали спати і не цілували перед сном, не вчили читати і писати (а переклали обов’язки на вчителів), то не чекайте від нього, що він буде займатися такими речами з дітьми, які у вас з’являться в майбутньому.

Для нього це буде чуже, не цікаве. Ви не почуєте сміх і теплі відносини ні між вами, ні між ним і дітьми. Якщо в дитинстві він недоотримав любові, не чекайте від нього душевних розмов, теплих слів, допомоги, співчуття, розуміння; знайомтеся перед Вами емоційно закрита людина, не здатна на прояв будь-яких позитивних емоцій.

Якщо він ніколи не бачив, щоб батько допомагав матері, не бачив дбайливого ставлення до неї, то і Ви не побачите цього до себе. Звідки йому знати про це? Для нього це як НЛО, якого він ніколи не бачив.

Якщо Вам раптом стало відомо, що мати часто змінювала чоловіків, якщо дитина спостерігала, як поруч з його матір’ю ошиваються різні чоловіки, він виросте і буде думати, що полiгaмія це цілком природно і нормально і не суперечить ніяким моральним принципам, адже мати так робила, а значить це нормально!

По тому як жінка ростила Вашого обранця, буде в подальшому зрозуміло яким він буде батьком і чоловіком в принципі.

Якщо в родині було неблагополучне середовище, скандали, наcильство, зpади, брехня, зради, агpесія; якщо не приділявся час вихованню, навчанню, прищепленню цінностей, то те, що виросло з такого хлопчика, вам явно не потрібне. Будьте готові до того, що Ваш обранець буде зpаджувати (багато зpаджують так, але тут стовідсотковий варіант), і в 90% випадків його обраниці будуть зовні схожі на його матір (блондинка, брюнетка, руда). Він буде шукати любов, яку не отримав від матері, у жінки, яка буде схожа на його матір. І буде він це робити, навіть якщо ви будете в повній мірі оточувати його любов’ю, він все одно буде зpаджувати, тому що тут в добавок вроджена полiгамія, не забувайте. Він ріс, спостерігаючи нормальність зpaд і змін паpтнерів, у нього це в генах.

Якщо Ваш обранець ріс у багатодітній середнього достатку сім’ї або виховувався в інтернаті, зверніть відразу увагу на його здатність ділитися. Якщо покінчивши зі своєю їжею, він лізе ще й до Вас в тарілку, або не дай Бог Вам запустити свої щупальця в його тарілку і як наслідок у нього істерика, все, пиши-пропало. Він буде жадібний у всьому. Звичайно, є винятки серед вихованців інтернатів, яких виховували інакше, пояснюючи як важливо ділиться з ближніми.

І навіть не намагайтеся переробити його, даремно витратите час. Краще вибирайте чоловіка із зразкової сім’ї, де сім’я це важлива цінність, а не формальність, дивіться на якому ґрунті проростало це зернятко.

І судити таких чоловіків не варто, це нещасні люди і вони по суті не винні в своєму формуванні. Відпустіть з Богом нехай йдуть, але йдуть по далі від Вас. Такі унікали теж потрібні – для підтримки балансу у світі.

Вкрай рідкісним винятком бувають хлопчики, які росли в подібному середовищі. Але такі від природи наділені інтелектом і чуйним ставленням до навколишнього світу; такі подорослішавши, не стануть проектувати своє минуле на свою вже дорослу сім’ю, бо розуміють на скільки це негідно чоловіка. Такий чоловік робить все можливе, щоб його діти отримували все те, чого не було у нього в дитинстві. Він піклується про сім’ю, про гармонію в його будинку.

Головне зі своїх синів виростити гідних чоловіків, здатних на почуття, чуйних, не “емоційнодерев’яних», здатних на добрі справи, порядних, вихованих, різнобічно розвинених.

Любіть своїх синів, не забувайте обіймати й цілувати, говорити їм теплі слова, але не переборщіть, адже «ганчірок» і «маминих синочків» в нашому світі теж вистачає.