fbpx
Дозвілля
Вся правда про онлайн кохання. Клік – Лайк – Привіт – додай в друзі

Клік – Лайк – Привіт – додай в друзі … Так часто починається знайомство в соціальних мережах, безневинна витівка, легка гра з тінню флірту. Нічого особливого – просто спілкування. Яке, можливо, нічого не значить? Чи все-таки означає?
Віртуальний флірт для багатьох здається безпечною ігровою дією. День, два, тиждень. І ось уже легкий віртуальний флірт починає здаватися чимось більшим. А може це любов? А раптом це той самий, єдиний … або єдина …

Так часто виникає феномен закоханості, коли у фокус уваги потрапляє людина, що здається схожою на внутрішній ідеальний образ чоловіка або жінки.
Насправді закоханість і любов, різні за наповненням і змістом почуття, хоча багато їх плутають.
Ніхто не виключає, що віртуальне спілкування може перейти в щось більше. І навіть привести до створення міцних і щасливих відносин. Але найчастіше, практика показує, що бути і здаватися – це різні речі. І ох як часто буває, що по той бік екрану зовсім не ідеал, а так – віртуальна копія.
Звичайно, у разі якщо, ви не пов’язані зобов’язаннями і відносинами в світі реальному – маєте повне право освоювати віртуальні способи знайомства і пошуку своєї половинки. Важливо розуміти лише правила безпеки і перед тим, як переходити на більш близьке спілкування, намагайтеся дізнатися більше, про віртуальний ідеалі, перевірити факти і зважити всі “за” і “проти”. Щоб не потрапити в пастку і не розчаруватися у власних ілюзіях.

Чому ж тягне на віртуальний флірт і тих, хто має відносини у світі реальному?

Розглянемо варіанти, на задану тему.
Варіант А: Включення, як задоволення потреби (в любові, значущості, влади).
Це означає, що людина відчуває дискомфорт у світі реальному й не знає, як сказати про це партнеру, а часом і сам не розуміє, чого ж йому не вистачає насправді.
За будь-яким спілкуванням – реальним або віртуальним, завжди стоїть задоволення тієї чи іншої потреби. В першу чергу, більшість з нас відчуває «спрагу» в поглажуваннях. Це такі прості позитивні знання про себе, якими нас рідко балують в житті реальному. Все більше обдаровують стусанами або байдужістю.
І ось, озброївшись парою навушників, захистившись красивим фото-аватаром ми вирушаємо на прогулянку у віртуальні світи.
І не важливо, чоловік ти чи жінка – кожному хочеться бути значущим, поміченим, почутим. Для кожного важливо, щоб йому приділили увагу і похвалили.
Тому, просто вихід з віртуального світу і припинення спілкування в соціальних мережах, на вимогу другої половинки, тут навряд чи допоможе. І, на жаль, не вирішить проблеми на 100%.
Рішенням може бути відкритий діалог в парі: чого кожен хоче в стосунках? Що можуть зробити щоб відносини розвивалися? Чого не вистачає? Поки не навчитеся розмовляти, чути і розуміти себе і один одного – проблема не піде.

Варіант В: Спосіб привернути увагу свого партнера. Борись за мене – ревнуй мене; зрозумій, наскільки я для тебе цінна (цінний); дивись, не тільки ти звертаєш на мене увагу – це тільки малий перелік психологічних ігор, в які грають в парі чоловік і жінка.
Варіант С: відбувається у випадку якщо відносини себе вичерпали, а як сказати про це другій стороні – не зрозуміло, страшно, боляче і т.п. Тому інструментом для завершення відносин може стати віртуальний роман, “випадково” сплив на поверхню.

Варіант D: це і не роман був зовсім – просто ділова переписка. 🙂
Останній, мабуть, найпростіший варіант, вірно. Але що ж робити з ревнощами Ревнощі – один із замінників автентичних почуттів у людському житті. Вона має безліч проявів. наприклад,
Ревнощі, як невпевненість в собі
Коли ми недооцінюємо себе, не віримо в свої сили, мир відповідає нам тим же. І немов за замовленням щедро обдаровує перевірками на стійкість. Однією з таких перевірок, можуть бути скрізь здаються красені або красуні, які в чергу умонтувалися, щоб відвести вашу любов.
І скільки не говори, і не доводь, що ви єдиний на світі, і що ніхто не потрібен, і ніхто нікуди не піде – все це буде марно, до тих пір, поки ви не підніміть свій рейтинг і не повірите в себе.

Ревнощі, як звичка грати
Справа в тому, що в багатьох літературних, художніх і навіть документальних творах любов і ревнощі йдуть парою. І починає здаватися, що це – невід’ємний атрибут щасливих стосунків.
Вся правда про онлайн коханняНа ґрунті ревнощів люди роблять різні дурниці, включаючи і шпигунські пристрасті з добування паролів від пошти або вилученню смс.
Звичайно, можна і домовиться про те, що у вашій парі відкритий доступ до паролів. І якщо це спільна домовленість – ваше право.
Якщо ж пароль вдалося роздобути шляхом сили, маніпуляцій і т.д. – це вже тиск на одного з партнерів. І говорити про близькі, довіряючі відносини, досить складно.
Буває так, що руки прямо тягнуться до телефону. Серце зрадницьки стискається і нічого не можеш зробити. Ну хоч одним оком поглянути – що там написали в смс, що за новий друг ВКонтакте або, що це за фрукт (або ягода) поставив лайк на Facebook.

І все б нічого, і можна списати на цікавість, якби не одне “але”.
Після подібних дій, ще більше стискається в області серця і дуже хочеться поговорити на тему “хто і для чого” – ось тільки страшно.
Подумайте, чому вам хочеться перевіряти свого партнера? Чого ви боїтеся і що стоїть за пошуком?
Що ви отримаєте, у разі якщо знайдете злощасну смс? І що будете робити з цими знаннями після?
Можна носити це знання в собі – вантажем і страхом: “раптом піде”.

Можна влаштувати скандал – після якого або, а) покається, б) все-одно піде, в) зробить так, що винуватим відчуєте себе ви самі, як мінімум, за те, що некрасиво читати чуже листування.
Тому, перед тим, як здійснювати подібні шпигунські вилазки, продумайте, яким може бути кінцевий результат і чи готові ви до цього результату.
Ми часто плутаємо ревнощі зі страхом, гнівом, неприємним осадом і розчаруванням.
Прислухайтеся до себе, коли ви відчуваєте ревнощі. Що ви насправді хочете сказати партнерові?

Можливо “я боюся, що ти підеш?” або “мені здається, я недостатньо хороша / гарний для тебе?” або “мені не приємно, що ти посміхаєшся, листуєшся, дружиш он-лайн зі своєю колишньою / колишнім” … “мене злить, що замість того, щоб приділити увагу мені, приготувати вечерю … зустріти з роботи (жіночий варіант) – ти сидиш в цих чатах … ”
Звичайно, кожен із запропонованих вище варіантів може залишитися на рівні віртуального спілкування, а потім і зовсім зійти нанівець. А може перейти в щось більше в реальному житті. Все залежить від цілей і цінностей, кожного з учасників віртуального любовного трикутника.
Не варто думати, що по той бік екрану сидять лише досвідчені спокусники і спокусниці, які тільки й чекають, коли в їхній мережі потрапить ваш наївна, кохана людина.

Спокусити можливо лише того, хто хоче, щоб його спокусили

По-перше, чоловік не козел, якого можна приманити капустою, і він піде в чужий город.
По-друге, кожна доросла людина розуміє, для чого він продовжує флірт або переносить його з віртуального світу в світ реальний.
По-третє, якщо людина не розуміє, не усвідомлює і не хоче брати відповідальність за свої вчинки – це говорить про те, що перед нами незріла і інфантильна особистість.
Для чого вам доросла дитина замість чоловіка, і як довго ви плануєте його ростити, виконуючи функції матері, а не жінки – питання поки відкрите)

З жінками так само. Що може піти за безневинною пропозицією випити чашку кави вдома, розуміють багато.
Тому, або ви п’єте каву в кафе, прощаєтеся і йдете додому до свого чоловіка. Або ви взагалі не йдете пити каву. Або ви несете рівну відповідальність за те, що може статися в гостях у мачо.

Важливо пам’ятати, що подібна витівка може мати реальні наслідки. Адже, гра для одного може виявитися метою та ідеєю фікс для іншого.
І розуміти, що дії, які здаються незначними для вас, можуть боляче ранити вашого партнера.

Любіть і цінуйте тих хто поруч!

Читайте також: БРИТАНСЬКІ ВЧЕНІ ВИРАХУВАЛИ НАЙКРАЩЕ ЧИСЛО ТА ЧАС ДЛЯ КОХАННЯ, АБИ ЗАВАГІТНІТИ

Джерело.