fbpx

Вражаюче екстремальне відео від колишнього ведучого Top Gear з недобудованого мосту у Києві

Недобудований Подільсько-Воскресенський міст у Києві став місцем зйомки для рекламних роликів ізраїльського підрозділу компанії Mazda. Головну роль в цьому відео зіграв британський автогонщик Бен Коллінз, який декілька сезонів знімався в популярному телешоу Top Gear в білому шоломі у ролі Стіга.

У першому ролику екс-Стіг продемонстрував роботу систем безпеки автомобіля, сівши за кермо із “зав’язаними очима”. Нова Mazda2 з “сліпим” водієм змогла проїхати по мосту за допомогою системи контролю розмітки і функції екстреного гальмування при загрозі фронтального зіткнення, пише Autoua.net.

В іншому ролику з серії Prepare to be Amazed колишній Стіг попрацював водієм караоке-автомобіля. Від процесу водіння автогонщика відволікали злегка перебрали спиртного японські студенти, на додачу до цього в самий невідповідний момент Бену зателефонувала матір. Це відео показало переваги системи гучного зв’язку автомобіля, яка дозволяє вільно спілкуватися по телефону навіть із такою галасливою компанією в салоні.

Читайте також: Хто небезпечніший на дорозі: п’яний водій чи після похмілля

Джерело.

You cannot copy content of this page