fbpx

Хто небезпечніший на дорозі: п’яний водій чи після похмілля

Компанія Ford, вивчаючи проблему “похмільного водіння”, створила спеціальний костюм, що імітує похмільний синдром. Про це повідомляє портал hyser.com.

“Похмільний” костюм важить понад 17 кілограм і складається зі спеціального жилета, обтяжувачів для щиколотки і зап’ястя, головної гарнітури, окулярів та навушників. У комплексі ці елементи дозволяють імітувати типові синдроми похмілля – втома, запаморочення, пульсуючий головний біль та проблеми з концентрацією.

Експерти Ford відзначають, що навіть тоді, коли рівень алкоголю в крові водія знижується до встановленої законом норми, небезпека водіння в такому стані майже така ж висока, як і в стані алкогольного сп’яніння.

Часто люди навіть не усвідомлюють, наскільки серйозно похмілля впливає на їхню здатність виконувати звичні дії. Цей костюм допоможе наочно продемонструвати масштаб небезпеки, яку представляє ця проблема.

До слова, керування транспортним засобом на ранок після вечірки не менш небезпечне, ніж у стані алкогольного сп’яніння. Відповідно сідати за кермо навіть на наступний день після святкування не слід.

Читайте також: Вчені розповіли, чим пахне смерть (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page