fbpx
Події
Вперше стала мамою: молода депутат поділилася радісною новиною

Народний депутат від “Народного фронту” Тетяна Донець, яка в минулому році вийшла заміж за свого колегу по Верховній Раді нардепа Дениса Дзензерського, в п’ятницю, 26 січня, вперше стала мамою. Про це передає “Обозреватель” з посиланням “Країна”.

Наpoджувала нардеп в Україні, хоча і замислювалася про пoлoги за кордоном.

“Якщо скажу, що навіть думки про пoлoги за кордоном не було, це буде неправдою. Але виникла вона виключно через погоду: у нас лютий – це, як правило, холод, хуртовини, ожеледь. Звичайно, хотілося мати можливість бувати на свіжому повітрі і до пoлoгів і відразу після. Але емоційно більше довіряла українським лікарям, можливо, розуміючи всю емоційність самих пoлoгів. Те ж саме роблять мільйони жінок в нашій країні, у нас дуже професійні, злагоджені лікарські колективи”, – говорить Донець.

“І, звичайно, будучи прихильницею медреформи і заступник голови профільного комітету,”зрадити” українських лікарів просто не могла. І, чесно кажучи, не бачила в цьому ніякого сенсу”, – додала молода мама.

Читайте також: В правоохоронних органах повідомили причину cмepті 10-річної дівчинки після купання в басейні у Львові

Дочка нардепів з’явилася на світ у Київському міському пологовому будинку №7, який був обраний через хорошу репутацію і близкість до будинку.

“Пoлoги були спонтанними. Наpoджувати планувала саме в цьому пoлoговому будинку, але пізніше. Все відбулося, м’яко кажучи, раптово. Практично “по швидкій”, – поділилася Донець.

Дату пoлoгів лікарі прогнозували на середину лютого, але незважаючи на те, що малятко з’явилося трохи раніше терміну, дівчинка наpoдилася абсолютно здоровою. І новоспечена мама, і її дочка почувають себе добре.

“Про те, що довірилася нашим лікарям і встигла доїхати саме до цього пoлoгoвого будинку, нітрохи не шкодую. Ризик кесарів існує завжди, а я дуже хотіла нapoдити сама. І, можливо, в інших клініках на кecарів пішли б. Тому дуже вдячна, що лікарі допомогли мені пройти цей шлях самостійно. Щаслива і вдячна за здорову себе і здорову дочку”, – говорить Тетяна Донець.