fbpx

Вони були одружені вже більше ніж 50 років. Вони ділилися практично всім. Єдине, що дружина попросила в чоловіка ніколи не робити, то це не заглядати в стару коробку від взуття, яка стояла на верхній поличці шафи

Вони були одружені вже більше ніж 50 років. Вони ділилися практично всім. Єдине, що дружина попросила в чоловіка ніколи не робити, то це не заглядати в стару коробку від взуття, яка стояла на верхній поличці шафи.

Чоловік погодився і ніколи навіть не задумувався, що ж могло бути в тій коробці.

Уже в поважному віці дружина важко занедужала. Чоловікові, який постійно сидів біля її ліжка у шпиталі, вона сказала, що надійшов час довідатися про вміст старої коробки з-під взуття.

Він повернувся додому і відкрив коробку. Всередині було дві в’язаних ляльки і пакунок з 95-ма тисячами євро. Ошелешений чоловік повернувся до лікарні і попросив дружину пояснити, що це означає.

Вона мовила до нього: “Моя бабуся казала, що секрет щасливого подружжя полягає в тому, щоб не сперечатися. Вона сказала, що коли я буду гніватися на тебе, то повинна промовчати, сісти і зв’язати ляльку”.

Для чоловіка це була приємна несподіванка, адже в коробці було лише дві ляльки. Тобто за час їхнього подружжя дружина розгнівалися на нього лише двічі!

Щасливий і зворушений він нахилився над дружиною і поцілував її. Потім запитав: “Вибач, але звідки 95 тисяч євро?”
Жінка усміхнулася і відповіла: “Це гроші, які я заробила, продаючи ляльок”.

You cannot copy content of this page