fbpx
Саморозвиток
“Вона заявила, що Україна винна і що ми повинні бути з “братнім” народом разом. Цим уже мають займатися СБУ”: акторка Наталка Денисенко розповіла про спілкування з Оксаною Байрак

Акторка Наталка Денисенко, чоловік якої Андрій Федінчик вступив до лав ЗСУ та захищає Україну від російських окупантів, назвала режисерку Оксану Байрак зрадницею. 

Про це Денисенко розповіла у інтерв’ю блогерці Аліні Доротюк.

Наталка сказала, що на початку війни писала багатьом колегам, зокрема й режисерці Оксані Байрак.

“Оксана Байрак мене заблокувала одразу, коли я їй написала ще на початку війни: “Що ви кажете?” Вона заявляє, що Україна винна у цій війні. І “ми повинні бути з братнім народом разом” і таке інше.

Цим уже мають займатися СБУ. Якщо людина заявляє, що Україна має бути окупована росією, то за це має бути кримінальна відповідальність, бо це є зрада державі.

Я не знаю, як це назвати інакше, – розповіла акторка.

Також Наталка Денисенко вважає, що Оксані Байрак нема чого робити в Україні з такою позицією.

“Я все одно вважаю, що не тільки для “людей мистецтва”, а й для всіх без винятку росіян потрібно запровадити жорсткий візовий режим. Щоб вони не мали права сюди приїжджати”, – поділилася Денисенко.

Нагадаємо, що 58-річна режисерка Оксана Байрак у 2013-2014 роках негативно ставилася до подій Євромайдану, а після анексії Криму росією у 2014-му, емігрувала до країни окупантів та стала там працювати і жити.

Вона також негативно висловлювалася, якщо її фільми дублювали українською мовою.

Фото: колаж Intermarium