fbpx

Волонтери знайшли серед попів Хресного ходу терористів Донбасу (фото)

Серед учасників Хресного ходу, організованого УПЦ Московського патріархату, є учасники бойових дій, які воювали на стороні проросійських терористів на Донбасі.

Докази опублікували у своєму розслідуванні волонтери міжнародної спільноти InformNapalm.

Так, під час моніторингу профілів соцмереж російських бойовиків і військових злочинців волонтери виявили посвідчення громадянина Росії Важенцева Едуарда Анатолійовича, видане Єкатеринбурзьким єпархіальним управлінням Свято-Троїцького Собору Руської Православної Церкви Московського Патріархату.

“Після детального вивчення даних, отриманих із профілю Важенцева, стає очевидно, що, як мінімум у 2014 році, Едуард Важенцев перебував у лавах російських окупаційних військ на Донбасі, беручи активну участь у захопленні українських територій і міст. Те, що на руках Едуарда Важенцева є кров громадян України, не викликає сумніву”, – пишуть на сайті волонтерів.

Таких фактів дуже багато і ця інформація легко знаходиться в інтернеті.

Читайте також: МОСКОВСЬКА ЦЕРКВА ВЕДЕ НА КИЇВ КОЛОНИ В ОТОЧЕННІ ЛЮДЕЙ В КАМУФЛЯЖІ (ФОТО)

“Служителі релігії пішли ще далі, і в мережі можна знайти сотні фотографій людей в рясах, які нахабно і не криючись позували зі зброєю в руках, відкрито підтримуючи окупацію українських міст і територій. Сьогодні “русский мир” знову причаївся і почав діяти підступно, використовуючи різні маски”, – констатують волонтери.

доки терористів паспорт терориста терористи

Джерело.

You cannot copy content of this page