fbpx
Авто
Власників авто з іноземною реєстрацією не штрафуватимуть до 1 липня

Власників автомобілів з іноземною реєстрацією не штрафуватимуть за перевищення терміну перебування машини на території України у межах однієї доби до 1 липня, повідомляє прес-служба ЛОДА.

За інформацією Держприкордонної служби, черги на ділянці українсько-польського кордону стають меншими. Станом на 18:00 21 червня найбільші черги були у пункті пропуску «Рава-Руська», який півдня не працював через повідомлення про замінування польської частини переходу Гребенне. Там накопичилося 250 автівок. У Краковці чекали 60 машин, 30 у Смільниці.

Читайте також: Штрафи для водіїв – настають зміни

Тож великого ажіотажу на кордоні немає. Та попри те власники автомобілів ще до 1 липня можуть протермінувати на день перетин кордону на своєму авто з польськими номерами.

Нагадаємо, 15 червня власників українських автомобілів на іноземній реєстрації пообіцяли не штрафувати за протермінування на один день терміну перебування на території України. Тоді на українсько-польському кордоні через «італійський страйк» польських митників біля пунктів пропуску автомобілі добами простоювали у величезних чергах.

Джерело.