fbpx
Авто
Штрафи для водіїв – настають зміни

Вітчизняне Міністерство інфраструктури ініціює на умовах державно-приватного партнерства передати приватним компаніям контроль над перевантаженими вантажними автомобілями і збором штрафів за перевантаження — у разі низки змін у чинному законодавстві. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє AutoMotoClub.info.

«Ми готові працювати з приватними компаніями, але для цього потрібні зміни в законодавстві. Я сподіваюся, що ми зробимо це в поточному році, розробимо механізм державно-приватного партнерства, який дасть нам можливість залучати приватних інвесторів до контролю, збору штрафів і компенсації інвестицій», — зазначив міністр під час брифінгу в Києві.

Крім цього він повідомив про ініціативу відрахування відсотків від штрафу до заробітної плати інспекторів «Укртрансбезпекі».

Читайте також: Караваєв: в Україну повертаються техогляди, але під новим “соусом” (відео)

«Повинна бути чітка фінансова мотивація: оштрафував один автомобіль, що отримав 5% цього штрафу плюс до зарплати, оштрафував 10 автомобілів за день — отримуєш фактично свою зарплату за кілька днів роботи», — сказав Володимир Омелян.

Джерело.