fbpx
Дозвілля
Віталій Козловський вперше розповів, як зав’язався його роман із зіркою PLAYBOY (фото)

Спочатку у пари були суто ділові стосунки. Співак Віталій Козловський, який розсекретив стосунки із зіркою Playboy Раміною у березні минулого року, розповів, як зав’язався їхній роман.

За словами Козловського, хоч Раміна його полонила, коли він побачив її у журналі, під час реальної зустрічі дівчина не надто зачепила артиста. Більше того, спочатку між знаменитостями встановилися суто ділові стосунки.

Читайте також:ХРЕСНІ БАТЬКИ І ВСЕ ПРО НИХ. ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ (ВІДЕО)

“Хоча Раміна мені сподобалася одразу: вона прийшла на зустріч без косметики, така природна і натуральна. Виявилася симпатичнішою, ніж у журналі. Але при цьому вона мене не зачепила.

Так я і не розглядав її з позиції якихось близьких стосунків – суто ділові. Але ми проводили разом багато часу, репетирували. І після чергової репетиції я запропонував піти посидіти де-небудь, чаю попити. Вона погодилася”, – згадав Козловський, пише Viva.

Віталій розповів, що з кожною новою зустріччю він відкривав для себе цікаву та цілеспрямовану особистість, у якої немає цілі вийти заміж за багатія.

Співак зізнався, що чим більше проводив часу із Раміною, тим більше його до неї тягнуло “Коли ти постійно перебуваєш поруч з людиною, відчуваєш її запах, який тобі дуже подобається, не дивно, що в якийсь момент відбувається “хімія”. Тим більше, на той момент у мене були дуже хиткі попередні стосунки.

І я, щоб не занурюватися в біль, розбирання і негатив, пірнув у щось для себе нове. Ось такий я негідник. І на сьогоднішній день абсолютно про це не шкодую”, – розговорився артист.

Козловський зізнався, що вже познайомив кохану із батьком і найближчим часом планує представити Раміну мамі. При цьому Віталій розповів, що думка батьків щодо його обраниці артиста не надто хвилює.

“Я знаю, що тато і так мене підтримає, а ось мама завжди дуже ревно ставилася до всіх моїх дівчат, в вороже їх приймала. Так що для мене її позиція не нова”, – прокоментував співак.

Читайте також:ЮРІЙ ГОРБУНОВ РОЗЛУЧИВСЯ З ДРУЖИНОЮ І АНОНСУВАВ ВАЖЛИВУ ПОДІЮ У СВОЄМУ ЖИТТІ (ФОТО)

Джерело.

facebook