fbpx
Дозвілля
Юрій Горбунов розлучився з дружиною і анонсував важливу подію у своєму житті (фото)

Телеведучий Юрій Горбунов розповів про приголомшливі зміни в житті. Чоловік зізнався, що розлучився з дружиною і анонсував ще одну важливу подію.

Ось уже другий рік поспіль в українських ЗМІ ходять чутки про таємний роман телеведучого Юрія Горбунова з телеведучою Катею Осадчою . Останнім часом у пари підозрілим чином збігаються місця для відпочинку та їх часто бачать разом у київських супермаркетах.

А після того, як напередодні Нового року  в їх Instagram побачили знімки однієї і тієї ж ялинки, в ЗМІ поповзли чутки, що пара вже живе разом і готується до народження спільної дитини.

Зараз українська публіка чекає сенсаційного визнання пари з приводу їх відносин. І судячи з усього, це скоро станеться. У своєму недавньому інтерв’ю виданню “Караван історій” Юрій Горбунов розповів, що більше двох років тому розлучився зі своєю дружиною Людмилою і анонсував важливу подію у своєму житті.

Читайте також:У МЕРЕЖУ ПОТРАПИЛО ВІДЕО ПОЦІЛУНКУ ГОРБУНОВА І ОСАДЧОЇ (ФОТО,ВІДЕО)

– Я вважаю, що чим менше люди знають про твоє особисте життя, тим краще. Можу сказати, що у мене дійсно відбулися різкі зміни більше двох років тому: я розлучився з дружиною Людмилою. Прямо зараз я ще не готовий робити якісь заяви, але це трапиться зовсім скоро, – розповідає про зміни у своєму особистому житті Юрій Горбунов.

Інтерес до роману Юрія і Каті підігрів і свіжий анонс нового сезону телеканалу 1 + 1, в якій Горбунов цілує Осадчу в лоб. Як нам здається, цей ніжний жест сказав все про що зараз мовчать телеведучі.

Читайте також:ВАГІТНА КАТЯ ОСАДЧА ОДЯГЛА ВІДВЕРТЕ МІНІ (ФОТО)

Джерело.

facebook