fbpx

«Вірю, що молитва буде почута і в Україні буде мир», – Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав

В інтерв’ю для Католицької інформаційної агенції (КАІ) Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, розповів про молитовну єдність України і світу цими днями.

Після Другої світової війни Австрія, як і Німеччина, була поділена на так звані зони окупації. Частина Австрії була окупована радянськими військами, зокрема й Відень.

«Австрійці добре знали, – зазначив Глава УГКЦ, – що коли совєти кудись увіходили, то забували повернутися додому».

Як відомо, у 1947 році отець францисканець, на ім’я Петро Павлічек, заснував Братство вервиці, яке молилося за мир у світі та за визволення Австрії. Він їздив зі статуєю Фатімської Богородиці від єпархії до єпархії, від громади до громади, від парафії до парафії і невтомно закликав до молитви на вервиці. Люди щовечора молилися і у своїх родинах. Через вісім років безперервної молитви, 15 травня 1955 року, у Відні було підписано державний договір, який проголошував незалежність Австрії та звільнення від окупації. Люди вірять, що це зробила можливим спільна молитва.

«Ми бачимо, яка сила вервиці. Тому запрошуємо також поляків до спільної молитви на вервиці за мир в Україні та світі… Якщо хтось не зможе промовити всієї молитви, то просимо принаймні помолитися «Отче наш» і «Богородице Діво». Вірю, що молитва буде почута і в Україні буде мир», – сказав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

фото: Liga.net

You cannot copy content of this page