fbpx
Дозвілля
Віра Брежнєва рятує від ВІЛ старшу дочку

Дочка співачки зізналася, що дуже боїться. Але тепла розмова з мамою заспокоїла панночку.

Співачка Віра Брежнєва вже кілька років є послом доброї волі ЮНЕЙДС – програми ООН з протидії Епідемії ВІЛ / СНІДу.

“Моя задача дуже непроста – витягнути тему про ВІЛ на поверхню, власне те, про що мовчали довгий час, – каже Віра. – За два роки, коли я їздила, я намагалася говорити в максимальній кількості ефірів, журналів, аудиторій. Мені дуже хочеться, щоб і ті діти, які у мене народжувалися б в майбутньому, народжувалися в здоровій країні “.

Поговорила співачка про проблеми і зі своєю старшою дочкою, Сонею Кіперман. Вона вже цілком самостійна панянка – проводить літні канікули в компанії бойфренда-американця Хоука Круберта, відпочиває на яхтах. Але Віра попереджає дочку: ВІЛ не дрімає, будь обережна, захищайся! Вона намагається за допомогою порад застерегти дочку від помилок і врятувати від страшних наслідків.

Читайте також:БРЕЖНЄВА РІДКО ВИХОДИТЬ ЗА МЕЖІ, АЛЕ ЦЬОГО РАЗУ ВОНА ЗДИВУВАВАЛА УСІХ (ФОТО)

“Молодшій доньці шість років, тому я їй ще не пояснювала толком нічого. Якщо дитина маленька, поки немає сенсу з ним про це говорити.

І тоді якраз зайшла тема про те, що таке ВІЛ і як він передається. Дочка мені зізналася, що вона дуже боялася цього слова, тому що не знала, що це я їй пояснила, все розповіла і в кінці розмови вона сказала: … “Фух, тепер я знаю, і тепер мені спокійніше “, – повідомила Віра.

Джерело.

facebook