fbpx

VIP-діти: стало відомо де і за скільки навчаються діти нардепів(відео)

Понад 20 тисяч фунтів – стільки витрачає депутат на освіту лише старшого сина. Й інші не відстають. А деякі вчать дітей коштом релігійних організацій. Ось така цікава арифметика вищої освіти для студентів VIP-батьків. У більшості опитаних парламентарів діти вчаться за кордоном.

Про це йдеться в сюжеті Дар’ї Счастливої в програмі ТСН.

Борислав Розенблат, позафракційний. Старший син навчався в Букінгемському університеті у Великій Британії, де три семестри навчання коштували 21 тис. фунтів стерлінгів. А молодший – також учився в коледжі в Англії, а нині – в університеті в Маямі в США.

Сергій Тарута, позафракційний. Донька – в Кентербері в Англії. Ще в школі вивчала англійську. А старша донька після закінчення університету захищалася в Лондонській школі економіки. Плата за навчання – 18-20 тис. доларів.

Читайте також: “Я не хочу вечорами робити з дитиною уроки, я погана мама?”: мама школярки виступила проти домашніх завдань і збурила соцмережу

Вадим Новинський, «Опозиційний блок». Діти закінчували Санкт-Петербурзький державний університет. Після того ще рік вчилися: син – в Сент-Ендрюсі, а донька – в Лондоні (менеджмент).

Сергій Соболєв, «Батьківщина». Син зараз проходить програму навчання за кордоном. Він живе в родині в США. За навчання сплачує християнська церква.

You cannot copy content of this page