fbpx

Вінниця показала Україні, Європі та світу як вирішувати проблеми, – Порошенко

Президент Петро Порошенко вважає, що ентузіазм і натхнення вінничан сприяють забезпеченню місту перспективного майбутнього. Про це сказано в привітанні Президента жителям Вінниці із днем міста, передають Українські Новини.

“Вінницька влада продемонструвала всій Україні, всій Європі і всьому світу, що вона ефективна і вміє вирішувати проблеми. Зараз треба навчити розв’язувати проблеми по всій Україні, так як це навчилися робити у Вінниці”, – сказав Порошенко.

У своєму привітанні Порошенко зазначив, що поєднання європейського духу і української гостинності, міцні подільські традиції та сміливе новаторство роблять Вінницю неповторною і самодостатньою.

Читайте також: Лещенко заявив, що Порошенко тримає гроші в російському банку

Атмосферу доброзичливості, затишку й комфорту, з його слів, відчуває кожен, хто приїжджає в це місто.

“Переконаний, що такі високі досягнення є результатом спільної роботи всіх вінничан, які своїм ентузіазмом, натхненням і любов’ю до рідного міста творять його славне справжнє й перспективне майбутнє”, – сказано в привітанні.

Президент висловив впевненість, що креативність управлінських рішень і прогресивність ідей, міжнародне визнання й стрімкий розвиток міста не залишають сумнівів у тому, що в ньому “пульсує серце Європи”.

Президент побажав жителям і гостям Вінниці добра, злагоди і достатку, а самому місту – нових успіхів і процвітання.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко закликав Європейську комісію зробити внесок до Фонду енергетичної ефективності.

Раніше повідомлялося, що Порошенко приїде в Раду на відкриття осінньої сесії.

Читайте також: Терорист “ДНР” розстріляв дитину і її батька у Торезі

Джерело.

You cannot copy content of this page