fbpx

Він дуже мене кохав: Ганна Дурицька розповіла звідки у неї 4 квартири у центрі Києва(відео)

Ганна Дурицька через три роки після вбuвcтва pocійського політика взяла участь у конкурсі краси.

Екс-коxанка Бориса Нємцова та єдиний свідок його вбuвcтва Ганна Дурицька, яка нещодавно взяла участь у конкурсі “Міс Україна Всесвіт”, прокоментувала появу у неї чотирьох квартир у Києві, йдеться у “Світському житті”.

Дівчина, яка за її словами вже оговталась після важкої тpaгедії наразі займається моделінгом та планує вивчати журналістику.

“Так, моделінг це моя професія і я просто продовжую  займатися тим, чим займалась завжди. Я беру участь у конкурсі краси, я хочу виграти в цому конкурсі і хіба я не схожа на переможницю?”, – заявила Ганна.

Проте виграти конкурс Ганні не вдалося, але увійти у трійку фіналісток дівчина змогла.

Після повернення у Київ із Мoскви,  за словами Ганни вона подорожувала, читала літературу та займалася верховою їздою, що стало її хобі. Наразі молода модель хоче займатися журналістикою і хоче стати телеведучою.

Зазначимо, що після смepті Бориса Нємцова стало відомо, що дівчина стала власницею чотирьох квартир у центрі Києва. Однак Ганна не самотужки їх купила.

“Я не заробляла на ці квартири сама. Це просто подарунки від заможного чоловіка. Квартири це подарунки від Бориса Нємцова”, – зізналась Дурицька.

Як заявила дівчина, pocсійський політик був не настільки щедрим, а просто мав сильне почуття.

Читайте також: Стало відомо, який титул отримала кoхaнка чоловіка Ані Лорак на конкурсі “Міс Україна Всесвіт 2018” (фото)

“Я просто думаю, що він сильно мене кохав”, – повідомила модель.

За словами дівчини зараз її серце вільне та чекає особливих почуттів.

“Я думаю, що я просто відчую від нього якісь особливі почуття і зрозумію, що це саме він”, – саме так описала Ганна Дурицька майбутнього чоловіка.

You cannot copy content of this page