fbpx
Події
Стало відомо, який титул отримала кoхaнка чоловіка Ані Лорак на конкурсі “Міс Україна Всесвіт 2018” (фото)

Титул “Міс глядацьких симпатій” конкурсу “Міс Україна Всесвіт 2018” віддали тусовщиці Яні Бєляєвій, яка нібито є кoхaнкою турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу, чоловіка співачки Ані Лорак, пише Радіо Максимум

Київська тусовщиця Яна Бєляєва, якій приписують зв’язок з чоловіком співачки Ані Лорак, турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, отримала приз глядацьких симпатій конкурсу “Міс Україна Всесвіт 2018”.

Читайте також: ТАКОГО НЕ ОЧІКУВАВ НІХТО: РОЖДЕН АНУСІ ЗРОБИВ ПРОПОЗИЦІЮ ГАЛІ ПРИСТАШ У ФІНАЛІ МІС УКРАЇНА ВСЕСВІТ 2018(ВІДЕО)

Титул третьої віце-міс дістався Ганні Дурицькій, яка перебувала поруч з російським опозиціонером Борисом Нємцовим, коли його застрелили в Москві.

А ось переможницею конкурсу стала 23-річна одеситка, модель Каріна Жосан. У грудні вона й представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі краси у Таїланді.

Фіналістка Анна Дурицька, м. Біла Церква, 25 років, 175 см. ⠀ 1. Яка книга мала найбільший вплив на формування Вашої особистості? ⠀“Принцип Шамбали” Сакйонг Міпам Рінпоче ⠀ 2. Якими волотерськими проектами Ви займалися та які хотіли би втілити в життя? ⠀ Допомога школі інтернат в рідному місті. В майбутньому хочу допомогати в інших містах та приймати участь у благодійних заходах. ⠀ 3. Охарактеризуйте себе у трьох словах. ⠀ Спокійна, доброзичлива, елегантна. ⠀ 4. Якщо не краса врятує світ, тоді що? ⠀ Любов. ⠀ 5. Розкажіть про любов у Вашому житті. ⠀ Відчувати, як сильно тебе люблять, і любити у відповідь – це значить розуміти справжній сенс життя, це і є любов. ⠀ 6. Якщо Ваше ім’я прозвучить у фіналі “Міс Україна-Всесвіт” і Вас оголосять переможницею конкурсу, якою буде ваша перша думка? ⠀ Моя мрія здійснилася. #MissUkraineUniverse2018 🌍

Публикация от Мисс Украина Вселенная (@missukraine_universe)

Miss Universe Ukraine 2018 is Karina Zhosan @karina_zhosan #karinazhosan

Публикация от Мисс Украина Вселенная (@missukraine_universe)

facebook