fbpx

Відомий український телеведучий незабутньо привітав дочку з Днем народження (фото, відео)

Телеведучий розповів про свою безмежну любов до доньки.

Старшій дочці Анатолія Анатоліча Алісі виповнилося 5 років, з чим він її привітав не тільки особисто, а й публічно, виклавши її фото в Інстаграм і підписавши в такий спосіб: «Моїй Алісі сьогодні 5. Люблю її в 5 разів більше ніж вчора. А завтра буду любити в 5 разів більше ніж сьогодні. Як зупинитися, не знаю … Так і живем». Таке зворушливе признання телеведучого зворушило і його підписників, які кинулися вітати Алісу з її першим маленьким ювілеєм.

Читайте також: СЕРГІЙ ПРИТУЛА ВІДЗНАЧИВ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З КОХАНОЮ У ФРАНЦІЇ (ФОТО)

Трохи пізніше Анатолій Анатоліч показав, яким подарункам була рада найбільше його старша дочка в день свого народження. Як з’ясувалося, різнокольорова перука і батут – це кращі презенти для Аліси.

Знаменитий батько сфотографував свою дитину в той момент, коли вона стрибала на новому батуті і поділився цим знімком в соцмережі, а підписав його так: «На цьому фото два головних подарунка. Волосся і батут. Щастя». Судячи зі слів Анатоліча, інші подарунки були не так важливі для іменинниці, хоча, 100% вона була рада отримувати в це свято безліч подарунків.

Варто відзначити, танець Анатолія Анатоліча з його дочкою справив незабутнє позитивне враження на підписників.

alisa

Джерело.

You cannot copy content of this page