fbpx

Відому акторку прокляла церква за зв’язок із одруженим чоловіком

Її прокляла католицька церква. Засудили люди. А доля покарала, відібравши двох дітей. А все – через зв’язок із одруженим чоловіком!

Божественна дияволиця Софі Лорен усе балансувала на межі благочестя і гріху. Та все ж зуміла вийти сухою із мутної води. Але якою ціною…

Софі дуже рано перетворилася на пожирачку чоловічих сердець. Вже у 15 років її недитячі форми стали предметом заздрощів усіх сусідських жінок та предметом нічних снів усіх місцевих чоловіків.

І нехай свій перший конкурс краси юна Софі так і не виграла, проте отримала від долі інший, значно вигідніший подарунок. Знайомство із відомим італійським кінопродюсером – Карлом Понті. Старшим за неї на цілих 22 роки.

Стосунки за розрахунком швидко переросли у справжнє кохання. Карло став для дівчини цілим світом. Але щастю закоханих заважав один нюанс – Карло ще й досі був одружений з іншою.

Чоловік би і розвівся, втім, у тогочасній Італії все було не так просто. Ватикан не збирався звільняти католика Понті від його першої шлюбної клятви. А закохані Софі і Карло в очах церкви були справжніми грішниками! Чоловіка вважали двоєженцем, актрису – блудницею. А їх цивільний шлюб не визнавався ні людьми, ні церквою.

На довершення, Софі ніяк не вдавалося подарувати коханому дітей. Така омріяна жінкою вагітність завжди закінчувалася викиднeм. Потім – ще одним… Софі і справді почала вірити у прoкляття Ватикану!

Та у 1966 році церква все ж таки дозволила парі офіційно одружитися. І, як на диво, вже через два роки Софії нарешті вдалося народити. Прокляття було знято! Первістка назвали на честь батька – Карло-молодшим. Ще через чотири роки жінка народить другого сина – Едоардо.

Сьогодні Софі Лорен 83. І ні в кого язик не повернеться назвати її бабцею. Жінка шикарно виглядає, пише кулінарі книжки та найбільшим своїм здобутком вважає не славу і гроші – а чоловіка, який зумів зробити неможливе. Він зумів перечекати осуд церкви, перетерпіти людську неповагу, пережити біди і нарешті – зробити щасливою жінку, яка і досі носить вдячність в очах за все, що зробив для неї закоханий і вірний чоловік.

Читайте також: Українцям підказали, де купити авто задешево

Джерело.

You cannot copy content of this page