fbpx

Українцям підказали, де купити авто задешево

Публічні аукціони допомагають українцям економити

Українці можуть придбати авто задешево, беручи участь у електронних торгах.

Онлайн-аукціони користуються в Україні все більшою популярністю, лише за останні півроку на них наторгували 900 млн грн, а вартість всього майна, яке там продається, досягає 78 млрд грн.

Найчастіше на публічних аукціонах та електронних торгах продають майно банків-банкрутів, що перейшло у власність Фонду гарантування повернення вкладів фізосіб (ФГВЛ).

В основному це квартири і машини, які були оформлені в якості застави для отримання позик. Для того, щоб виплатити гроші криедиторам, ФГВЛ продає майно за цінами нижче ринкових.

Будь-який охочий може купити що-небудь в системі “Prozorro.Продажі” ( фізособи і юрособи), після того як зареєструється на цьому сайті. Для участі в аукціоні на рахунку в банку повинна бути сума, якої вистачить на гарантійний внесок за кожним із окремих торгів (як правило, 5% від початкової вартості лота).

Після того, як лот проданий, тому хто програв, повертають гроші, тому учасник аукціону нічого не втрачає. Якщо користувач хоче припинити роботу в системі, то гроші з рахунку йому повертають – для цього потрібно написати відповідну заяву на ім’я організаторів торгів.

Читайте також:  Як пригнати з Європи авто по новому “пільговому закону” (Інструкція)

Джерело.

You cannot copy content of this page