fbpx
Дозвілля
Відома телеведуча всупереч обіцянкам показала нового коханого (фото)

Дана Борисова,виставила напоказ фотографію, на якій вона зображена зі своїм новим бойфрендом.

Пару місяців тому Дана Борисова розповідала про нещастя, яке спіткало її в особистому житті. Чоловік телеведучої вирішив з нею розлучитися, а офіційним розлученням їй довелося займатися поодинці. Не минуло й року, як Дана зізналася, що вона зустріла чоловіка своєї мрії і нарешті знайшла своє щастя. При цьому вона одразу ж повідомила у Інстаграмі, що більше ніяк не буде коментувати свої стосунки з таємним коханим.

У зв’язку з підвищеною секретністю, як і завжди, в Мережі з’явилася безліч чуток, що стосуються особистого життя Борисової. Їй приписують романи з різними чоловіками, але версія про те, що її новим бойфрендом є 31-річний вірменин вкрай обурила теле-зірку. Тому у себе на сторінці в соцмережі Дана поділилася їх спільною фотографією і розповіла наступне:

“Друзі, цікаво виходить) Сьогодні мені весь день надсилають посилання, де мого нареченого називають вірменином, з зарплатою 30 тисяч! І хоча я пообіцяла всім передплатникам НІЯК НЕ КОМЕНТУВАТИ це питання, ось фото мого справжнього близького друга.

Звуть його Олександр і його знають всі топ-менеджери автомобільного бізнесу)) А “Олігархом”я взагалі його ЖОДНОГО РАЗУ не називала. А те, що ми були з двома парами і Олексієм тим самим в караоке, напевно, і спровокувало цю помилку. ВСЕ, БІЛЬШЕ НІ СЛОВА, залиште мою особисту особистого життя, хоча б заради моєї дочки.

Читайте також: ДАНА БОРИСОВА БЛИСНУЛА ОБРУЧКОЮ (ФОТО)

Я ЗАПЕРЕЧУЮ ПРИСУТНІСТЬ В МОЄМУ ЖИТТІ 31 вірменина (сподіваюся, нікого не образила, просто це не зовсім мій тип). Так, у нас із Сашком є сімейна пара, з якими ми ДУЖЕ ДРУЖНІ.. Дуже неприємно, що ми підводимо друзів. Будь ласка, залиште нас і наших друзів!”

Друзья,любопытно получается😝😝😝Сегодня мне весь день присылают ссылки,где моего жениха называют армянином,с зарплатой 30 тысяч😝😜И хотя я пообещала всем подписчиков НИКАК НЕ КОММЕНТИРОВАТЬ этот вопрос,вот фото моего настоящего близкого друга.Зовут его Александр,и его знают все топ-менеджеры автомобильного бизнеса))А “Олигархом”я вообще его НИ РАЗУ не называла.А то,что мы были с двумя парами и Алексеем тем самым в караоке #mw_club наверное,и спровоцировало эту ошибку.ВСЕ,БОЛЬШЕ НИ СЛОВА,оставьте мою личную жизнь личной,хотя бы ради моей дочери.Я ОТРИЦАЮ ПРИСУТСТВИЕ В МОЕЙ ЖИЗНИ 31 армянина (надеюсь ,никого не обидела,просто это не совсем мой тип😝😝😝😝.Да, нас с Сашей есть семейная пара,с которыми мы ОЧЕНЬ ДРУЖНЫ..Очень неприятно,что мы подводим друзей.Пожалуйста,оставьте нас и наших друзей#данаборисова

Світлина, опублікована користувачем @danaborisova_official

Джерело.

Реклама