fbpx
Дозвілля
Дана Борисова блиснула обручкою (фото)

Недовго горювала російська телеведуча Дана Борисова після розлучення з Андрієм Трощенко. Лише через декілька місяців вона блиснула новою обручкою. Знаменитість заінтригувала шанувальників інформацією про те, що зустріла того єдиного і неповторного, про кого мріяла все життя. Слова ведучої викликали у шанувальників дежавю, адже схожі заяви вона вже робила трохи більше року тому, коли виходила заміж за Андрія Трощенко.

«Сподіваюся, вони принесуть радість до останніх наших років. Друзі, нагадаю, мені 40 років, моєму супутнику трохи менше. Він полюбив мене і хоче дати все найкраще доньці Полиночка!Це так приємно! », – підписала Дана Борисова знімок, на якому видно її рука з обручкою. Правда ні імені, ні подробиць про свого нового обранця телеведуча не повідомила.

Читайте також:НАГАДАЄМО, ЯК “ТИТАНОВИЙ ДЖЕКСОН” ОСВІДЧИВСЯ КАРПІ У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ (ФОТО)

Цікаво, що через кілька годин після публікації пост з обручкою зник зі сторінки телеведучої. Мабуть, вона сама його видалила, боячись викликати зайві розмови і засудження в свійбік.

Вместо того,чтобы лить слезы о вчерашнем разводе))перед работой заехала в любимую @personastrogino ,обновила маникюр перед #деньрождение и сделала лечение #kerastase и укладку у лучшего топ-стилиста @igorrichi1 и зарядилась хорошим настроением 💜💜💜💜💙💙#скороденьрождения #салонкрасоты #салонкрасотымосква #персона #скороувижудочку💙💙💙💙Внимание!!на фото чистые вымытые волосы ЕЩЁ ДО УКЛАДКИ)))А то наброситесь на моего любимого Игорька @igorrichi1 😜😝😳

Світлина, опублікована користувачем @danaborisova_official

Джерело.

Реклама