fbpx
Події
Відмова Ecolines везти пасажирів по безвізу: в мережі розгорівся cтрашний скандал

Відома автобусна компанія Ecolines, яка відмовилася везти пасажирів у Болгарію по безвізовому режиму. сильно розлютила цим українців. Маса розгніваних коментарів з’явилася на сторінці компанії в Facebook, повідомляє “Обозреватель”.

“Їздив з вами 3 рази. Було різне: прекрасний рейс Вільнюс – Рига і проблемний Київ – Варшава, проте вважав вас прийнятним перевізником. Але після прочитаного сьогодні можу сказати тільки одне: ПНХ з вашими стюардесами, які” все вирішують “. Мінімум 8-10 чоловік (деякі, до речі, теж в минулому користувалися вашими послугами) з мого найближчого оточення ви як клієнтів втратили назавжди. Швидкого вам банкрутства “, – написав Ігор Клепарів.

Читайте також: “У нас свої закони”: в Ecolines відмовилися везти українців по безвізу в ЄС

“Хотіла їхати з вами в Польщу, тепер не буду, щоб не псувати собі відпочинок”, – заявила Марія Беспалова.

“Ви зробили візовий режим з ЄС під час безвіза. А ми зробимо вам низьку репутацію. Передам іншим про візовий” Гі…..но-лайнс “, -написав Владислав Яворський.

Нагадаємо, що за словами постраждалої через політику перевізника пасажирки, компанія не збирається повертати гроші за квитки, керуючись тим, що люди нібито самі вирішили не їхати.

facebook