fbpx
Події
Відмова Ecolines везти пасажирів по безвізу: в мережі розгорівся cтрашний скандал

Відома автобусна компанія Ecolines, яка відмовилася везти пасажирів у Болгарію по безвізовому режиму. сильно розлютила цим українців. Маса розгніваних коментарів з’явилася на сторінці компанії в Facebook, повідомляє “Обозреватель”.

“Їздив з вами 3 рази. Було різне: прекрасний рейс Вільнюс – Рига і проблемний Київ – Варшава, проте вважав вас прийнятним перевізником. Але після прочитаного сьогодні можу сказати тільки одне: ПНХ з вашими стюардесами, які” все вирішують “. Мінімум 8-10 чоловік (деякі, до речі, теж в минулому користувалися вашими послугами) з мого найближчого оточення ви як клієнтів втратили назавжди. Швидкого вам банкрутства “, – написав Ігор Клепарів.

Читайте також: “У нас свої закони”: в Ecolines відмовилися везти українців по безвізу в ЄС

“Хотіла їхати з вами в Польщу, тепер не буду, щоб не псувати собі відпочинок”, – заявила Марія Беспалова.

“Ви зробили візовий режим з ЄС під час безвіза. А ми зробимо вам низьку репутацію. Передам іншим про візовий” Гі…..но-лайнс “, -написав Владислав Яворський.

Нагадаємо, що за словами постраждалої через політику перевізника пасажирки, компанія не збирається повертати гроші за квитки, керуючись тим, що люди нібито самі вирішили не їхати.

Related Post

facebook