fbpx
Події
“У нас свої закони”: в Ecolines відмовилися везти українців по безвізу в ЄС

Співробітниця компанії запропонувала батькам їхати далі, але без дитини, у якої не було візи.

Автобусна компанія Ecolines відмовилася перевозити в Болгарію (країна-член ЄС) без віз чотирьох українців, мотивуючи тим, що у них нібито свої правила, незважаючи на безвізовий режим України з ЄС. Про це повідомила громадянка України Ольга Ленц на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, у одної з дітей не було візи, що і стало каменем спотикання, пише “Сегодня”.

“Вчора моя сестра з чоловіком, донькою 12 років і трирічним сином не змогли виїхати до Болгарії на відпочинок. Куплені були заздалегідь квитки на автобус компанії Еколайнс, але їх не пустила провідниця Анна Карпенко, так як у дочки 12 років немає візи. У моєї сестри , чоловіка і сина є німецький Шенген. У племінниці віза закінчилася якраз перед безвізом (безвіз стартував з 11 червня – ред.) “, – написала Ленц.

Вона зазначила, що українці дзвонили в Болгарське посольство, в митну службу – всюди сказали, що можна їхати, діє безвіз. Також вона зазначила, що у дитини був біометричний паспорт!

“Провідниця її пустила, сказала можете їхати самі, без дитини. На питання, а як же закон про безвіз, було сказано:” У нас свої закони “, – розповіла Ленц.

Читайте також: “Говори російською”: відома авіакомпанія України попала в мовний скандал

Ecolines (Еколайнс) – європейська мережа міжнародних автобусних пасажирських перевезень; торгова марка, під якою працює кілька національних перевізників, які дотримуються єдиних правил. Маршрути охоплюють 18 країн Європи: Білорусь, Бельгію, Болгарію, Великобританію, Угорщину, Німеччину, Грецію, Латвію, Литву, Нідерланди, Польщу, Росію, Словаччину, Україну, Францію, Чехію, Швейцарію, Естонію.

Як повідомлялося, з початку введення безвізового режиму з Європейським Союзом для України в країни ЄС не пустили 33 українців з більш ніж 740 тис. Громадян, які перетинали кордон в цей час.

facebook