fbpx
Події
Відмінники далеко не завжди досягають успіху в житті – вчені

Прийнято вважати, що для досягнення успіху у дорослому житті дитина має гарно вчитись в школі. Але науковці вважають, що високий інтелект – зовсім не гарантія успішного та багатого життя.

Американські вчені провели цікаве дослідження. Вони з’ясували, що хороші результати в тестах на коефіцієнт IQ, які використовуються під час вступу до навчальних закладів, жодним чином не впливають на успішність дитини у дорослому житті. Навпаки, такі люди рідко досягають кар’єрних висот, пише “zdorovia“.

Вчені вивчили вплив рівня IQ на успішність. Це дослідження стартувало ще в 20-і роки минулого століття. В рамках дослідження були вивчені півтори тисячі дітей, у яких спостерігався високий рівень інтелекту. Виявилося, що діти, подорослішавши, не стали успішними, в порівнянні з менш обдарованими однолітками.

Вчені переконані, що від рівня інтелекту не залежить життєвий успіх, проте, який показник впливає на цей фактор, експерти не уточнили. Втім, також вони не вказали, що треба розуміти під успіхом в житті.

Читайте також: Кращі способи позбутися від надокучливого співрозмовника

Дослідники порадили батькам не турбуватися, якщо їхні діти показали низькі результати в тестах на IQ, і приділити увагу іншим аспектам, наприклад, творчості.