fbpx
Дозвілля
Кращі способи позбутися від надокучливого співрозмовника

Людині, що поставила вам питання, яке поставило вас у незручне становище, не варто грубити у відповідь. Багато з таких питань дратують вже просто тому, що їх задають часто і не завжди ті, кому слід знати відповіді.

Нетактовність – не ознака поганого ставлення, а всього лише цікавість, яку вчасно не проконтролювали. Неважливо, яке питання вам задали, ці методи допоможуть вам ввічливо відповісти на будь-яке з них.

1. Філософська відповідь

Хто сказав, що якщо питання поставлене вам, то і говорити треба про вас? Можна просто поміркувати на задану тему. Якщо ви ще незаміжня, пошліться на те, що сімейні цінності в наш час сильно змінюються, чоловіки стали іншими, а квартирне питання і поготів всіх зіпсувало. У більшості випадків з вами погодяться і можна буде разом поскаржитися на дивацтва життя.

2. Світські плітки

Теж по суті своїй зміна об’єкта обговорення. Розкажіть про те, що питання про вашу зарплату якраз зараз активно обговорюється, оскільки за чутками в конкуруючих фірмах фахівці вашого профілю стали заробляти більше (менше, виконують нові обов’язки, частіше звільняються і ін.) Для прикладу можна згадати історії всіх своїх колишніх колег і малознайомих, навіть якщо вони вже неактуальні.

3. Брехня на спасіння

Це може бути навіть кумедно. Видавайте біжутерію за коштовність, посиденьки в кафе – за важливу ділову зустріч. Хто знає, може бути ваша фантазія збудеться, а може бути до цієї розмови ви просто ніколи більше не повернетеся.

4. Комедійний жанр

Навіщо створювати напругу там, де її вже досить? Гумор розслабляє. Схема жарту досить проста: покажіть ситуацію як абсурдну. На питання, коли ви одружитеся на вашій супутниці, відповідайте, що сьогодні якраз завели будильник раніше, щоб встигнути в РАГС, але от прикрість – проспали. Але завтра – обов’язково!

5. Переведення

Ви без поняття, скільки коштує ваше плаття – вам його подарували. Чому не підвищують по службі, запитайте у мого начальника. Коли заведете дітей, одному Богу відомо. Загалом, гугл в допомогу, а з вас ніякого попиту.

6. Порада експерта

Безпрограшний варіант, оскільки людям завжди приємно виступити в ролі фахівця. У відповідь на незручне запитання запитайте самі: що робити, щоб вийти заміж; як вмовити чоловіка на другу дитину; де знайти хорошу роботу? І взагалі, як жити?

7. Зниження значимості

Оскільки мета вашого співрозмовника саме її підвищити. Вам нема чого відповісти, тому що ви не ставите такі питання. Вам абсолютно все одно, хто і коли на вас одружується – у вас інші проблеми. Вам зараз не до кар’єри, грошей вистачає, і щастя теж. Просто потисніть плечима.

8. Правда

Те, що завжди тотально обеззброює. Незручне запитання влучає по хворому місцю, і тільки в цьому випадку працює. Якщо вам дійсно неприємно обговорювати ту чи іншу тему, значить є проблема, яку важливо вирішити. Але вже для себе, а не для того, щоб уникнути зайвих розмов.

Джерело.