fbpx

“Відкрию таємницю”: Валерія Гонтарева повідомила, чим займатиметься у майбутньому

Поки ще чинна очільниця Національного банку Валерія Гонтарева преконує, що у подальшому займатиметься дослідженнями та стартапами. Крім того, за її словами, після роботи на посаді голови в НБУ, вона щонайменше рік не зможе займатися активами, як хотіла раніше.

Про це вона розповіла у коментарі ресурсу “Українські новини”, пише 24канал

“Ви знаєте, у мене вже є власні плани, чим я хочу займатися. Відкрию таємницю, це, швидше за все, – стартапи. У мене вже є ідеї на цю тему. Розумієте, якщо у вас є глобальна ідея, то ви можете її імплементувати в Україні. У нас є багато компаній, які можуть займатися підготовкою програмного забезпечення цих стартапів, але ідея будь-якого починання може масштабуватися і глобально”, – підкреслила фінансистка.

Водночас вона підкреслила, що за час її відсутності до неї надходили певні пропозиції щодо наступного місця роботи, але вони її не цікавили “абсолютно”.

Читайте також: ДРУЖИНУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПРИЗНАЧЕНО НА ВИСОКУ ПОСАДУ

“Раніше я хотіла займатися управлінням активами та навіть на міжнародному рівні я бачила компанію, де б я хотіла цим займатися. Але річ у тім, що я після роботи в Національному банку не можу щонайменше рік працювати в таких організаціях, і це факт”, – зауважила поки ще чинна очільниця НБУ.

За її словами, за 9 місяців своєї відсутності на посаді голови держрегулятора вона зрозуміла, чим хоче у житті займатися.

“Ще я буду писати дослідження, і не одне. Тематика у мене вже є, будемо писати з міжнародними організаціями. У мене вже є план – детальний хендбук, як робити велику банківську реформу та трансформацію Центрального банку”, – додала Гонтарева.

You cannot copy content of this page