fbpx
Дозвілля
Вічна молодість: Оксана Марченко вразила публіку наповал своїм новим зовнішнім виглядом (фото)

Телеведуча поділилася фотографіями зі зйомок нового сьомого сезону шоу «Х-Фактор».

Оксані Марченко 43 роки, а виглядає вона все також чудово, як і 10 років тому. Її прихильники відзначають, що з кожним роком теле-діва стає ще красивішим. Фотографії, якими Марченко поділилася в Фейсбуці, так і зовсім викликали бурю обурення від інтернет-користувачів. Вся справа в тому, що на знімках ведуча «Х-Фактора» не просто молодше виглядає, ніж в попередньому сезоні проекту, її зовнішній вигляд став якимось неприродним.

Читайте також:ОКСАНА МАРЧЕНКО: ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ ПРО ЯКІ ВИ НЕЗНАЛИ (ФОТО)

Публіка в соцмережі назвала Оксану Марченко «лялькою», адже зараз риси її обличчя і справді більше схожі з ляльковими. Шанувальники викупали теле-зірку в компліментах, а все решта стали обговорювати її зовнішність і висловлювати підозри в тому, що вона зробила пластичну операцію або ж фотографії пройшли хорошу обробку в Фотошопі.

Варто відзначити, що сценічний макіяж зазвичай творить чудеса, тому й без того гарна Оксана Марченко може миттєво перетворюватися в той же час, який грим їй роблять майстри. Так що для того, щоб завжди виглядати вічно молодий, необов’язково лягати під ніж пластичного хірурга.

1471427507_marchenko-oksana

Джерело.

Реклама