fbpx
Дозвілля
Оксана Марченко: цікаві факти з життя про які ви не знали (фото)

На телебачення Марченко вперше потрапила в 19 років, вигравши конкурс телеведучих. Вона стала вести ранкове шоу на телеканалі ЮТАР. Проте, не дивлячись на кар’єрні успіхи, які збіглися з першим заміжжям, через проблеми в особистому житті, це був один із найскладніших періодів у житті зірки екрану.

В Оксани Марченко було два шлюби. Перший раз вона вийшла заміж за Юрія Коржа, з яким познайомилася на зйомках програми «Доброго ранку, Україно!» на телеканалі УТ-1. В них народився син Богдан. Однак шлюб розпався.

Через деякий час, на фуршеті після церемонії нагородження «Людини року», яку вела Оксана, їх познайомили з відомим українським політиком та юристом Віктором Медведчуком. Трирічний роман закінчився весіллям, у пари народилася дочка Дарина.

Оксана Марченко щаслива у сімейному житті і змінювати нічого не збирається.

Оксана Марченко брала участь в студентському русі 90-х років: «Я з тих, хто був на площі, хто не просто стояв чи танцював, а хто голодував, відстоюючи свої переконання».

Телеведуча є релігійною людиною. З 2000 року вона регулярно відвідує Святогірський Свято-Успенський Зимненський жіночий монастир біля міста Володимир-Волинський. Також вона вінчалася з Віктором Медведчуком.

Оксана Марченко займається спортом щодня – так вона заряджається енергією. Витривалість вона виховує в собі за допомогою скакалки – може стрибнути 1500 разів!

Телеведуча обожнює водити машину, вона єдиний водій-жінка, якій довіряє її чоловік. Також Оксана захоплюється верховою їздою. «Кінь – це тварина, яка до тебе має бути прив’язана навіть більше, ніж собака», – вважає Марченко.

У телеведучої є хобі, властиве багатьом співвітчизникам – вона з Віктором Медведчуком колекціонує магніти на холодильник. Подружжя навіть жартують, що відправляються в подорожі «за магнітиками».

У житті Оксана Марченко більш тендітна, ніж на екрані, тому її часто не впізнають на вулиці, так як очікують бачити пишногруду і дуже високу жінку.

У 2012 році Оксана Марченко випустила настінний перекидний календар зі своїми фото, і порадувала всіх шанувальників. На сторінках вона постала в 12 абсолютно різних образах: лісової мавки, шахової королеви, і інших красивих стилях.

У тому ж 2012 році телеведучій в прямому ефірі довелося поцілуватися з Тото Кутуньо. Співак не встояв перед Оксаною Марченко та, посилаючись на традицію, запропонував поцілуватися. Телеведуча поцілувала Тото в щоку і пожартувала, що публіка їм заважає.

марченко і сямя

весілля марченко1

Читайте також:У ОКСАНИ МАРЧЕНКО ПОМІТНО ВИРІС ЖИВОТИК (ФОТО)

У 2011 році Оксана Марченко стала найкрасивішою жінкою України за версією читачів журналу Viva.

Сім’я Оксани Марченко дуже дружна з президентом РФ Володимиром Путіним. Настільки, що він хрестив спільну дочку відомої телеведучої та Віктора Медведчука, яка народилася в 2004 році.

марченко 02 марченко04

Джерело.

Реклама