fbpx

“Весілля відклали, але ніхто не знав, що назавжди”: спогади про загиблого бійця АТО довели до сліз мережу

У мережі опублікували спогади про життя 23-річного бійця 54-ї бригади Збройних сил України Сергія Мокренка (позивний “Жук”), який загинув у районі Світлодарської дуги в Донецькій області під час мінометного обстрілу терористів. Їх на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував волонтер Ян Осока.

За його словами, Сергій брав участь у Революції Гідності. Там він отримав тяжке поранення – поряд із ним вибухнув ящик зі світло-шумовими гранатами. Коли розпочалася війна на Донбасі, юнак пішов добровольцем у складі “Правого сектору”.

“Йому пощастило вийти з Іловайського котла, але за це він заплатив свою ціну, отримавши чисельні осколкові поранення обличчя, очей та шиї. Думаєте, він здався? Аякже. Деякий час провів у Пісках, а потім рік займався волонтерською діяльністю. І тут страшна звістка: на війні загинув його друг. Тому він вирішив знову взяти зброю до рук”, – написав Осока.

Читайте також: “Відважний воїн” – Україна втратила 23-річного бійця (фото)

На початку 2016 року Мокренко записався до лав полку “Азов”, пройшов вишкіл, але його так офіційно і не оформили. А 14 вересня його призвали за контрактом Бахмутським РВК Донецької області.

“Коли у грудні від масованих атак задрижала земля Світлодарської дуги, Сергій Вікторович отримав осколкові поранення та контузію – біля нього розірвалася граната. Його врятував бронежилет, але осколками посікло обличчя, шию, руки та ноги. Його відвезли до шпиталю у Вінниці, після якого приїхав на місяць додому”, – написав Осока.

Це була остання відпустка бійця. Під час неї Сергій зробив пропозицію своїй дівчині та відвідав усіх родичів, ніби знаючи, що більше не побачить їх.

“В останній день своєї останньої відпустки він зробив дівчині пропозицію одружитися, і та відповіла: “Так”. В останню свою відпустку він сказав своїм батькам та сестричці, як дуже він їх любить, і вони відповіли взаємністю. В останню свою відпустку він відвідав усіх без винятку родичів, наче знав, що більше їх не побачить. Дівчина сказала йому: “Так”, але він мусив повертатися назад, тому весілля відклали, тоді ніхто не знав, що назавжди”, – написав Осока.

Волонтер зазначив, що поховають бійця у селищі Шацьк Волинської області. У бійця залишилися батьки, сестра та близько 30 двоюрідних братів і сестер.

У своїх коментарях користувачі соцмережі висловили співчуття рідним загиблого бійця. Загалом на пост відреагувало більше 1.5 тисячі людей, більше 1 тисячі з них оцінили пост, поставивши смайл “сумно”.

Джерело.

 

You cannot copy content of this page