fbpx
Дозвілля
Весілля століття: російський олігарх замовив для внучки Елтона Джона, Мерайю Кері і Антоніо Бандераса (фото)

Подія відгриміла в столиці Великобританії в ці вихідні.

Російський мільярдер, співвласник аеропорту “Домодєдово” Валерій Коган замовив на весілля онучки Ірини російських і світових зірок, серед яких були виконавці сер Елтон Джон і Мерайя Кері, а також актор Антоніо Бандерас.
Торжество відгриміло в столиці Великобританії в ці вихідні. Обранцем 19-річної Ірини Коган став її ровесник – єврей англійського походження Деніел Кенвей. Молоді люди познайомилися в Лондоні, де проживає і навчається Ірина.

Спеціально на розкішне дійство спадкоємиці Когана в Туманний Альбіон приватними літаками прилетіли десятки представників бізнес-еліти і цілий взвод зірок шоу-бізнесу: Філіп Кіркоров, Стас Михайлов, Олександр Сєров, Ігор Ніколаєв, Лев Лещенко, оперна діва Ганна Нетребко, посол Азербайджану в Росії Полад Бюльбюль-огли, режисер Микита Михалков та інші. Саму весілля грали в знаменитому готелі The Landmark London – за всіма єврейськими канонами – після хупи гості перемістилися в банкетний зал, де мали змогу насолодитися виступом Анни Нетребко. Але самим довгоочікуваним для  нареченої став годинний концерт її кумира сера Елтона Джона.

Читайте також:  Сапбордінг в бікіні і пробіжки по пляжу: Настя Каменських показала, як проводить відпустку (фото)
Джерело.

facebook