fbpx

Велике поселення. Офіс президента анонсував будівництво декілька десятків тисяч квартир. Хто у першу чергу отримає житло

Кирило Тимошенко, заступник голови Офісу президента, в інтервʼю Forbes Україна заявив, що в Україні потрібно побудувати декілька десятків тисяч квартир.

Як випливає з його слів, житло для переміщених осіб має з’явитися через три-чотири місяці.

Обіцяють, що це будуть не модульні тимчасові споруди, а нормальні домівки в 10 регіонах.

«Люди не повинні жити в спортзалах або школах. Ми вибрали проєкти, які можна втілити за три місяці. Це будуть саме квартири – в більшості двокімнатні, але й однокімнатні і трикімнатні. Після того, як ми відновимо домівки переселенців в містах, де вони жили до війни, – вони переїдуть, а ці квартири будуть віддані військовим і всім іншим, хто стояв у чергах» , – пояснив Тимошенко.

Пан Тимошенко зайважив, що окрім нового будівництва, в Україні є багато не введених в експлуатацію, але фактично готових житлових будинків.

За його словами в найближчий місяць держава почне їх викупати і надавати переселенцям. Квартири мають бути одразу з ремонтами, з меблями, з побутовою технікою.

Собівартість квартир для переселенців з ремонтом, меблями і технікою буде менше за $1000 за кв. м.

За словами пана Тимошенко влада поспілкувалася з будівельниками у кожній області на предмет того, щоб вони мінімізували свою «дельту» і розробили варіанти, як побудувати все дешево, але якісно.

Списки тих, кого потрібно найперше переселяти, складатимуть очільники областей.

Також заступник голови Офісу президента України додав, що на першому етапі для викупу та будівництва нового житла будуть використовуватися кошти держбюджету.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page