fbpx

Велика рідкість: Олена Шоптенко порадувала шанувальників світлиною свого чоловіка(фото)

Про те, що Олена Шоптенко після розлучення з Дмитром Дікусаром знову вийшла заміж, стало відомо в 2015 році, пише “Радіо Максимум”.

Хореограф не з тих знаменитостей, які виносять своє особисте життя напоказ, тому фотографії з коханим– велика рідкість.

Однак в честь Дня святого Валентина Олена зробила виняток і в її блозі все ж з’явився рідкісний кадр з Олексієм Івановим.

“Мені так пощастило любити і бути коханою! І вам я щиро бажаю цього! З Днем святого Валентина!”, – написала Шоптенко під фото.

Читайте також: Можна вітати?: Олена Шоптенко заінтригувала прихильників змінами у фігурі(фото)

До слова, не так давно в мережі з’явилися новини про те, що танцівниця зараз при надії і скоро вперше стане мамою. Коментувати ці чутки Олена поки не поспішає, проте шанувальники вже розглянули на деяких фото кругленький животик.

У меня есть любимая игра. Называется «не угадай вопросы @kosadcha» Правила очень простые. Каждый раз перед мероприятием, где, я уверена, будет Катя, я очень боюсь ее острых вопросов, пытаюсь угадать их, и подготовить себя и ответы. Никогда не угадываю и приходится отвечать без подготовки. Если вам интересно, почему игра называется так, то тут все тоже очень просто. Если бы она называлась «угадай вопросы @kosadcha» я бы всегда проигрывала, а так выигрываю раз за разом! 😂😂😂 Завтра в 23:00 можно включать @1plus1_ua и смотреть как Катя снова задала все неудобные вопросы в программе @svitsketv.

Публикация от ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko)

You cannot copy content of this page