fbpx

Ведуча Регіна Тодоренко вийшла заміж в Індії

Нарешті сталося те, про що шанувальники зірки говорять вже кілька років. Регіна Тодоренко, українська співачка і телеведуча, нарешті вирішила покінчити зі статусом “завидною нареченої” і прямо під час зйомок чергового епізоду “Орел і решка. Рай і Пекло” в Індії вийшла заміж, пише “Обозреватель”

Вибір зірки приголомшив шанувальників Регіни, адже вона вирішила зв’язати своє життя з самим звичайним деревом.

В Індії, куди цього разу вирушила знімальна група “Орел і решка”, існує повір’я: якщо дівчина народжена в несприятливий астрологічний період, вона може накликати біду на свого майбутнього чоловіка. Однак мудрі індійці знайшли вихід з цієї ситуації і придумали традицію видавати таких дівчат заміж спершу за дерево.

“Так уже сталося, що астролог в Індії говорив про мене, що в першому шлюбі у мене будуть невдалі і проблематичні стосунки, тому мені варто носити обручки з коралом і котячим оком, або вийти заміж за дерево, – розповіла Регіна. – Ось і мені довелося випробувати на собі магію найдавнішого індійського ритуалу. Не дивлячись на те, що банан не зовсім дерево, а скоріше, трава, чомусь індійці вибрали для мене саме його”.

Як зізналася ведуча, церемонія вийшла цікавою і барвистою, проте довго насолодитися статусом дружини їй не вдалося.

Читайте також: Це справді вражає: вагітна жінка побачила бабусю на УЗД-знімку (фото)

“Вся церемонія нагадувала звичайне весілля: мене нафарбували, вдягли гарне весільне сарі, різноманітні прикраси і привезли до майбутнього “нареченого “, біля якого Пріст з абсолютно серйозним обличчям вже читав якісь мантри. Нас оточили жінки в сарі кольору спецій, дітвора, дітвора, всі чекали завершення цього красивого ритуалу, сміялися, аплодували. у той момент, коли Пріст оголосив нас чоловіком і дружиною, я так перейнялася цим процесом, що чула, як банановий гай кричить нам “Гірко!”. і що ви думаєте, в той момент, коли я усвідомила, що те, про що я мріяла все життя, нарешті збулося, і я стала дружиною, підступний Пріст вихопив мачете і вмить відсік моєму “чоловікові” все, що було можна! Наскільки швидко я стала дружиною, настільки ж швидко і овдовіла! Банан загинув смертю хоробрих, після чого Пріст сказав, що я можу спокійно виходити заміж вдруге і ніяких проблем в шлюбі у мене не буде. Добре хоч штамп в паспорті “бананова дружина” не поставили “, – повідала Тодоренко.

You cannot copy content of this page