fbpx
Дозвілля
Вчені назвали причину неможливості схуднути

Ізраїльські вчені з Інституту Вейцмана на чолі з Ераном Елінавою встановили, чому у людей відновлюється надлишкова вага після схуднення.

Про це передає Nature. За твердженнями медиків, причиною цього можуть бути кишкові бактерії. З’ясувати це фахівці змогли в ході дослідження, провівши низку експериментів. Для цього медики задіяли мишей, яких годували їжею з високим вмістом жирів, що провокує збільшення їхньої маси.

Через харчування маса тварин збільшувалася, після чого їх переводили на звичайну дієту, що сприяє нормалізації ваги. І так – кілька циклів поспіль. Паралельно дослідники стежили за змінами в мікробіомі – геномах мікроорганізмів, що мешкають в кишечнику у мишей.

Повідомляється, що після дієти з високим вмістом жирів гризуни були схильні прискорено набирати вагу навіть при правильному харчуванні. Причому, кожен новий цикл викликав все тяжче ожиріння. Таким чином вчені з’ясували, що рецидивне ожиріння спровоковане кишковою мікробіотою, яка після першого циклу змінювалася і мала стійкий характер.

Читайте також:ВАМ СТАНЕ ЛЕГШЕ ЖИТИ, ЯКЩО ВИ ВИКИНЕТЕ З ДОМУ ЦІ 3 РЕЧІ! (ФОТО)

Джерело.